Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Game Pass


Lubajz666

Recommended Posts

Zdravím všechny, stala se mi taková zajímavá věc. Měl jsem koupený game pass asi od června, s automatickým prodlužováním. Teď 14. srpna mi odběr skončil a automatické obnovení jsem zrušil. Když ale zapnu hry, které jsou součástí game passu, tak stále běží. Navíc mi to dovoluje instalovat všechny hry z nabídky game passu. 

Takhle už to mám asi 2 týdny. Ne, že bych si stěžoval, jen by mě zajímalo, jestli se to někomu už dřív nestalo nebo čím to tak může být :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud v účtu to máš jasné, že je to zrušené je tam nějaký bug pokud jsi si jistý, že nikdo jiný nesdílí s Tebou účet. Jen bych si ověřil, zda využívání služby bez zaplacení není porušování podmínek MS, taky by se mohlo stát, že po Tobě budou chtít peníze doplatit až to zjistí nebo Ti zablokují účet za porušení podmínek používání :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu