Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Karta do switche


Hanysek.h

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

lvicektom: Před tou kartou, kterou doporučuješ, opravdu velmi důrazně varuji! Cena je na 256GB MicroSD kartu absolutně nereálná, nemluvě o no-name značce a opravdu velké oblibě čínských obchodů tímto způsobem padělat reálné velikosti karet (viz třeba tento článek). Je pravděpodobné, že taková karta sice bude fungovat, ale její reálná kapacita bude např. maximálně 32GB.

Osobně mám tuto SanDisk 200GB přímo ve Switchi a nemám s ní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já ji už před 2týdny na tom aukru a za tu nereálnou cenu koupil. Jak přišla tak jsem ji akorát zkusil dát do telefonu a asi mám štěstí,protože velikost sedí...neukazuje teda 256gb volného místa,ale asi jen 250gb,ale myslím že něco si zabere systém? Nevím,v telefonu jede normálně a za tu nereálnou cenu jsem víc než spokojen.....Jen jsem ji teda nezkoušel ve Switchi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

To, že ti telefon ukáže velikost karty 256GB (resp. 250GB), je, bohužel, naprosto normální - tyto karty se takto dokáží tvářit díky relativně jednoduchému způsobu, jak přepsat FW/chip karty. Jakmile ale začneš na kartu kopírovat více než 32GB (nebo jakákoliv jiná reálná velikost karty, v tomto případě beru 32GB), stane se velmi pravděpodobně jedna z následujících věcí:

1) Karta soubory nad 32GB zapíše, ale pokud se je pak pokusíš otevřít ("přečíst"), budou nečitelné/poškozené.

2) Karta vyhlásí při zápisu (kopírování) nad 32GB chybu a dál nepůjde.

Mimochodem, důvod, proč 256GB karta nebude mít vždy 256GB na zápis (a to platí u všech paměťových karet, či disků), ale o něco méně, je dána jednoduchou matematikou, viz:

Citovat

Hard disk manufacturers calculate 1GB as 1,000,000,000 bytes. Microsoft calculates 1 Gigabyte as 1,073,741,824 bytes.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsi měl bohužel pravdu.Nepodařilo se mi tam dostat víc jak 4gb....pak to začne dělat bordel a vyskakovat chyby.Karta už je v koši.

Jsem blbej,stačilo se podívat do negativních komentářů hodnocení prodejce,což jsem tehdy taky bohužel neudělal.

I špatná zkušenost je zkušenost a snad to aspoň pomůže ostatním,aby neudělali stejnou chybu jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu