Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

herry05

Recommended Posts

Ahoj Eriku

Ty máš třeba Fifu 19 za 100 nebo 150? :-)

Jsem tu začátečník a syn, který viděl dasboard Aurora na youtubku tak přišel s tím že by to chtěl.  Možná to bude vypadat naivně.... Perry psal že mi tu pirátíme. S Aurorou pirátíš? Myslel jsem že to je nějaká nadstavba... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ HERRY05

 

Takhle, jestli bych dneska měl hrát Minecraft 19(aka fifu19) na xboxu, tak to radsi nehraju nic. Jestli je syn už dost starej, aby mohl hrát hry, tak mu doporučuju si jít na brigádu a prodat starej xbox a vydělat k tomu dvojku na xbox one a koupit si fifu 17 za 50 kč. nebo 18 za 300

 

SAMOZREJME, ŽE JE TO PIRÁTĚNÍ, PŘIJDE TI, ŽE NĚKDE DOSTANEŠ NA INTERNETU HRY ZADARMO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, herry05 napsal:

Ahoj Eriku

Ty máš třeba Fifu 19 za 100 nebo 150? :-)

Jsem tu začátečník a syn, který viděl dasboard Aurora na youtubku tak přišel s tím že by to chtěl.  Možná to bude vypadat naivně.... Perry psal že mi tu pirátíme. S Aurorou pirátíš? Myslel jsem že to je nějaká nadstavba... 

 

 

ahoj Herry05,

 

jen si dovolímTě trošku opravit: já jsem psal, že my NEpirátíme ;) a právě z důvodu zmíněného Erikem, protože hry dnes stojí asi tolik, že ten, kdo si může dovolit konzoli, může si dovolit i hry. a kor když se jedná o archaický xbox360 ;) 

 

EDIT: Taky mám syna, sice je mu skoro 2 roky, takže na konzole má ještě čas. ale chci mu pořídit k Vánocům autodráhu. Ale radši ji koupím, než abych jí kradl v obchodě. v čem je to jiný, než kradení her na xbox? v ničem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si také zareagovat. Xbox360 je stařičká konzole a nechají se libovolně stáhnout nebo za pár drobásků dokoupit různá témata, takže pokud chce zprovoznit auroru, předpokládám, že jisto jistě víš, k čemu tento nástroj slouží :-), nemusíš nám tu lhát, jsme tu povětšinou dospělé osazenstvo (až na okajose, to je starý kmet :D a věčné dítě Ereka :D ). Hry na x360 seženeš za lidové ceny, máslo a rohlíky taky musíš kupovat, nekradeš je. Pokud si rozumný, neřeš auroru, my tady moc pirátění nepodporujeme. Pokud budeš chtít doporučit obchod s levnými hrami, rádi ti poradíme :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem

omluvám se jestli sem vás mým dotazem popudil. Váš postoj naprosto chápu a po shlédnutí nějakých youtubek už asi vím proč. Když xbox dostal tak tomu dostal cca 15her tak že jsem ani nějaký další celkem dlouho neřešil a začal to hrát opět až poslední dobou.

Každopádně máte pravdu  a mlaďas si bude muset vystačit s tím co má. Případně jestli něco už dohrál nebo ho už nějaká hra nebude bavit tak si jí může prodat a koupit jinou.... Drahé opravdu nejsou.

Berme toto téma za uzavřené.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu