Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Mám pocit že jsem plnohodnotným členem když tu obchoduji a proto Vás jen chci upozornit že teď je to víc o důvěře než doteď potom co vyšel Playstation Portal.. protože po zadání účtu se lze připojit buď na svůj systém PS a nebo na toho druhýho kdo má ten účet prihlašenej.. tak že tak 👍 Prosím všechny za správce skupiny pokud tu je, přihlašujte se v tomto připadě jen na svojí konzoli.

 

Dále bych se chtěl omluvit Duffymu.. při nastavování jsem ti zapnul PS ale po uvědomění že se nejedná o moje PSko jsem se ihned odhlasil.. Ale píšu to jen aby sis nemyslel že zatim co jsi v praci tak ti doma paří tvuj domací mazlíček(pes,kočka atd.) 🤦‍♂️😁😁😁😁😁 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Trošku nerozumím. Ps portal je streamem z ps5, tedy vzdálená plocha. Tedy když zapnu jinej ucet nez svuj, je to stejne jako na psku primo, ne? Prosím rozepsat včem je to horší. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, mirai_trunks napsal:

Trošku nerozumím. Ps portal je streamem z ps5, tedy vzdálená plocha. Tedy když zapnu jinej ucet nez svuj, je to stejne jako na psku primo, ne? Prosím rozepsat včem je to horší. Díky.

Pokud ti prodám sekundár účet s hrou a já budu mít u sebe ten účet nastavenej jako promární tak na PS portalu se musíš přihlásit logicky ty na ten účet abys ji mohl hrát a po přihlášení ti vyběhne jestli se chceš připojit ke svy konzoli nebo k tý mojí.. a po připojeni na moji konzoli tam uvidiš i moje nainstalovaný hry z mýho hlavniho účtu.. tak že je mužeš hrát a snad i smazat.. ale to si nejsem jist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodám sekundár Need for Speed Unbound:Palace Edition (PS5) cena 250,-

prodám sekundár Resident Evil 4+ DLC Resident Evil 4 - Separate Ways cena 350,-

prodám primární účet MotoGP23 cena 350,-

prodám primár Sniper Elite 5 cena 350,-

prodám primár Call of Duty:Vanguard (PS5) cena 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu