Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Ahoj svým způsobem to sem patří tak se zkusím zeptat. Koupil jsem si na ebayi hru. Obdržel jsem ucet na psn s heslem. Vse funguje jak ma, ale prece jenom bych rad vedel jake mam/nemam jistoty.

1. Samozrejme do emailu se s uvedenym heslem nedostanu, nemam tedy tim padem pokud tomu dobre rozumim plnou kontrolu

2. Ani do PSN se neprihlasim pres web s uvedenym heslem - toto me prekvapuje, myslel jsem ze kdyz se tim overi konzole tak to ma jit i pres web. Zkusil jsem si ted ale zalozit vlastni testovaci ucet a k memu udivu i kdyz jsem pres web zmenil heslo tak konzole se do nej i store prihlasuje bez problemu. Ocekaval bych ze po zmene hesla na webu PSN se automaticky i v konzoli nepujde prihlasit bez zadani noveho hesla ... ?

3. Nekde jsem cetl, ze se nekomu s upgradem SW konzole zablokovaly hry koupene na ebayi. Asi bych to prezil u teto konkretni hry, jen jsem zvedav do budoucna pokud bych chtel v nakupech pokracovat... zd ami toto hrozi, pripadne zda to resi v menu polozka restore licences

4. Jeste pri mych pokusech s testovacim uctem jsem zjistil, ze mohu pres web 1x za 6 mesicu deaktivovat ucet. Pokud by to ten dotycny ted udelal, tak ho mochu pokud tomu rozumim obratem aktivovat a vice mi asi udelat nemuze. Neocekavam, ze by me chtel okrast jen bych asi rad porozumnel do detailu tomu jak to s ucty je...

No snad jsem se vyjadril dostatecne zretelne a mozna ze tyto dotazy pomohou i ostatnim, kteri jako ja neco vedi ale v necem jeste tapou...

EDIT: aha tak uz jsem si castecne odpovedel - zmena hesla se samozrejme projevi a v tom uctu kde je hra koupena uz s emi samozrejme do PSN ucet neprihlasuje. Hra mi ale jede tak tipuji ze to tak prodejce udelal kvuli tomu aby mohl prodat sek.undarni ucet.

Diky

Math

Upraveno uživatelem Mathyass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj svým způsobem to sem patří tak se zkusím zeptat. Koupil jsem si na ebayi hru. Obdržel jsem ucet na psn s heslem. Vse funguje jak ma, ale prece jenom bych rad vedel jake mam/nemam jistoty.

1. Samozrejme do emailu se s uvedenym heslem nedostanu, nemam tedy tim padem pokud tomu dobre rozumim plnou kontrolu

2. Ani do PSN se neprihlasim pres web s uvedenym heslem - toto me prekvapuje, myslel jsem ze kdyz se tim overi konzole tak to ma jit i pres web. Zkusil jsem si ted ale zalozit vlastni testovaci ucet a k memu udivu i kdyz jsem pres web zmenil heslo tak konzole se do nej i store prihlasuje bez problemu. Ocekaval bych ze po zmene hesla na webu PSN se automaticky i v konzoli nepujde prihlasit bez zadani noveho hesla ... ?

3. Nekde jsem cetl, ze se nekomu s upgradem SW konzole zablokovaly hry koupene na ebayi. Asi bych to prezil u teto konkretni hry, jen jsem zvedav do budoucna pokud bych chtel v nakupech pokracovat... zd ami toto hrozi, pripadne zda to resi v menu polozka restore licences

4. Jeste pri mych pokusech s testovacim uctem jsem zjistil, ze mohu pres web 1x za 6 mesicu deaktivovat ucet. Pokud by to ten dotycny ted udelal, tak ho mochu pokud tomu rozumim obratem aktivovat a vice mi asi udelat nemuze. Neocekavam, ze by me chtel okrast jen bych asi rad porozumnel do detailu tomu jak to s ucty je...

No snad jsem se vyjadril dostatecne zretelne a mozna ze tyto dotazy pomohou i ostatnim, kteri jako ja neco vedi ale v necem jeste tapou...

Diky

Math

Pokud vim tak tito prodejci na ebay ti prodaji ten ucet ty si tu hru stahnes a on pote zmeni heslo a deaktivuje ho. Tobe pujde hra hrat normalne,ale pokud tu hru smazes, tak o ni prijdes a on tu hru zase proda dal. V poslednim firmwaru podle informaci toto sony znemoznila,takze si myslim ze jakmile on tu hru zase nekomu proda, coz bude asi az za tech 6 mesicu, protoze to deaktivoval pres pc tak tobe ta hra nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mathyas a dalsi kdo koupil na ebay, tak v nejblizsi dobe se mu udela zamecek - s novym fw se to overuje i u uctu kery nejsou prihlaseny a jak budou deaktivovany tak to kixne... se starsim fw tohle nehrozilo .. takze dohrajte hry co nejdriv nebo nepripojujte psko online..

viz tematko co tu je o zameckach u her v ps4 sekci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prodám secundární sloty na hry:

1-Shadow Warrior-Guacameele Super turbo edition,Futurium EP Deluxe,Costume quest 2,Aqua kitti Milk Mine defender DX cena:170,-Kč

2-littlebigplanet 3 cena:250,-Kč

3-Call Of Duty: Advanced Warfare cena:390,-Kč

4-The Evil Within cena:300,-Kč

Upraveno uživatelem duffy
editace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes jsem možná přišel na to jak hrát se sekundárním účtem i na svém hlavním účtu (možná to nebude pro někoho novinka, možná to někomu pomůže).

Mám sekundární účet se hrou FIFA 15, dnes jsem ji zapnul nechal naběhnout, nevypínal dal switch account přepnul se na svůj hlavní účet, kde mám u FIFY samozřejmě zámeček, protože nemám primární účet k té hře. Hru nevypínal pak kliknul na Ultimate team a sama hra se mě zeptala jestli chci přepnout na ten druhý účet na který jsem se switchnul. Dal jsem YES hra se normálně přepnula na jiný účet a mohl jsem hrát FIFU komplet jako bych měl primární účet.

EDIT: Hra se samozřejmě nesmí vypínat, primár se vám z toho neudělá, zámeček stále zůstane, ale pokud hru budete spouštět pod sekundárním a přepnete se až ve hře jak jsem popsal, tak lze hrát i na jiném účtu. Nevím jak u jiných her, ale u FIFA 15 to takto lze.

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu