Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Ahoj, začínají se mi množit dotazy a prosby o aktualizaci tohoto vlákna vzhledem k možnosti nákupu slotů pro PS5 hry.
Mám připravený koncept příspěvku pro nakupování slotů do sekce PS5. Než to ale vypublikuju, potřebuju si pár věcí ujasnit a ověřit.

A. Jak to funguje
Jestli tomu rozumím dobře, tak teď už dělíme 1 účet na 4 části: primár PS4, sekundár PS4, primár PS5, sekundár PS5. Teoreticky je tedy možné koupit hru a rozdělit mezi 4 lidi. Je to tak? Prosím o potvrzení/vyvrácení.

B. Kde budeme obchodovat
V zásadě máme 3 varianty:

  1. Vše zůstane v tomto vlákně v sekci PS4 a bude fungovat jako do teď (i pro prodej PS5 slotů) a nebudeme to dělit. Zatím je stále víc lidí, kteří řeší PS4 sloty než PS5. 
  2. Pro PS5 založím nové vlákno v sekci PS5, ovšem tady narážíme na to, že některé hry se kupují stále dohromady jako PS4/5 verze a mohl by tedy být zmatek v tom, kam bych měl takový prodejní příspěvek směřovat.
    Příklad: Koupím si hru na PS5, která má ale také PS4 verzi. Mám ji tedy nabízet v sekci PS4 nebo PS5? Nebo každou "část" účtu v jiném vlákně?
    Řešením může být "duplicitní" inzerát, který se přidá do obou sekcí (pokud jde o prodej PS4 i PS5 slotu), ale měla by to být nejpřehlednější varianta (chci prodat/koupit PS4 hru, jdo do sekce PS4;chci prodat/koupit PS45hru, jdo do sekce PS5)
  3. Hry, které jsou pouze pro PS5, by se obchodovaly v sekci PS5. Pokud má hra také PS4 verzi (PS4 i PS5), která je součástí prodeje, obchod by měl zůstat v tomto (PS4) vlákně. Vycházím z toho, že zatím je stále víc her pro PS4 a až časem se dostaneme do bodu, kdy budou hry vycházet pouze v PS5 verzi.

 

Dejte mi vědět, jak by vám to vyhovovalo, co je pro vás preferovaná varianta.
Pokud jde o mě, tak bych byl pro, abychom měli 2 vlákna (tedy varianta 2) - zvlášť pro PS4 a zvlášť pro PS5. Pokud si koupím hru a její část chci prodat, tak to budu směřovat do té sekce, jaký slot (PS4/PS5) zrovna prodávám (tedy za předpokladu že chápu správě princip popsaný v bodě A).

Případné další dotazy, podněty apod. uvítám. Díky a mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu