Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Jenže je prolhaný,protože mě tvrdil ve zprávě,že to již není aktuální,takže prolhaný rozhodně je..jinak by napsal,že cikánům a kupujícím s nižším skore neprodává což nepsal.A ty koukám nic nekupuješ akorát za mnou všude chodíš a otravuješ mě aniž bych se tě vůbec kdy na něco ptal saixx,prostě jenom provokuješ saixx.

ja sem ti jen slusne odepsal, ze namam zajem o obchod, a ty mne tady oznacujes za lhare?:D precti si to prosim jeste jednou, ve zprave sme si psali o starwars, nic osobniho v tom nehledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel by nekdo zajem o sek.slot na Beyond : Two Souls pro PS4 vychazi pristy tyden to jest 24.11.2015 v americe a o dva dny pozdeji v europe.cena je $29.99/€29.99

Já kupuju.

Stačí mě to na 14 dní pak už se k tomu nebudu vracet.Dohraju a smažu.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikláním se na stranu (zkušenějších) prodejců.

Ten kdo je tu delší dobu, tak sám ví, že občas byly se slotama nějaký ty problémy.

Hlavně kvůli nespolehlivým lidem a vinu si většinou odnášel onen prodejce, který prodal hru nedůvěryhodnému člověku.

A pokud vím, tak vždy tu bylo a stále je (nepsané pravidlo), že vyšší feedback má přednost před nižším, případně pokud člověk od prodávajícího již několikrát koupil, tak prodávající prodá spíše jemu, než někomu s kým nemá zkušenost.

+

Prodám primár Zaklínače 3 (CZ titulky) - cena 450Kč (případně vyměním za jiný primár - nabídněte - za lepší případně doplatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IggyKure

Prodám primár Zaklínače 3 (CZ titulky) - cena 450Kč (případně vyměním za jiný primár - nabídněte - za lepší případně doplatím

Já ten slot PRIMÁRNÍ koupím pokud mě zaručíš,že si můžu změnit heslo aby mě ho potom jak říkáš třeba nezměnili,takže od tebe kupuju.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z logiky veci, kdyz prodava jenom primarni slot, tak si heslo zmenit nemuzes protoze nekdo vlastni ten sek undar.

Tak je to fajn,protože ani oni ho tedy nedokáží kreknout a tedy neumějí změnit,protože to můžu jenom já jako primární majitel to je na tom to bezpečné,že se přes můj primární nedostanou a proto ho kupuju od Iggikure za 450kč,protože je to bezpečné mít primár a není ani nutné tedy měnit hesla,když mě to už nikdo potom neukradne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to jakoze z moralniho hlediska, ze ho nemuzes zmenit, protoze tomu, kdo vlastni ten sek undarni ucet by to neslo hrat. Heslo zmenit jde,ale pokud nevlastnis cely ucet(oba 2 ty sloty),tak "nemas" pravo to menit.

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to fajn,protože ani oni ho tedy nedokáží kreknout a tedy neumějí změnit,protože to můžu jenom já jako primární majitel to je na tom to bezpečné,že se přes můj primární nedostanou a proto ho kupuju od Iggikure za 450kč,protože je to bezpečné mít primár a není ani nutné tedy měnit hesla,když mě to už nikdo potom neukradne..

Prosím tě už si kup ten slot a dej alespoň jeden den pokoj a nechoď na stránku se sloty. Posledních pár dní sleduju tvoje komentáře a je to opravdu pastva pro oči. Nejsi náhodou maďar? 4 stránky popsané tebou a tvými hloupími otázkami a debatami co je to jak se to dělá kolik to stojí abych náhodou nepřišel o 400,-.

Upraveno uživatelem craig27
změna slova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to jakoze z moralniho hlediska, ze ho nemuzes zmenit. Protoze tomu kdo vlastni ten sek undarni ucet by to neslo hrat. Heslo zmenit jde,ale pokud nevlastnis cely ucet(oba 2 ty sloty),tak "nemas" pravo to menit.

Já to tak myslel jako ty,že není důvod měnit žádný nastavování ani se s ním otravovat,když stejně nemůže nikdo měnit heslo primárnímu majiteli tedy mě.Prostě to nejde přes mě jako primárního majitele atedy ti je heslo nepodstatné,protože nikdo jiný tam stejně nemůže než již ty co to heslo mají,to je celé.

Bavíme se o pár šupech:) hele 500 je asi 20 dolarů to dělá každá toaletní bába v New Yorku za hodinu.Mě jde o princip jsem proti kupování her,proto kupuju jenom za minimální ceny,někdo sbírá známky a já levný hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Vám kazit zábavu, ale účet technicky vlastní ten, kdo účet zakoupil jako první, protože má údaje od emailové adresy a může si nechat vyresetovat heslo. Takže je jedno co máte, jestli primár nebo sekundár, nemáte nic pokud nemáte i email :D

No ani já ti nechci kazit iluze, ale než jsem začal nakupvat/prodávat sloty tak jsem si hodně věcí vyzkoušel na svém slotu a podle mě je to celé jen o důvěře. I email změníš jednoduše a ten co ten původní email má dostane jen zprávu a neudělá s tím nic. Jediné co můžeš je, že v případě krádeže zavoláš na support a budeš s emodlit, že budeš schopen prokázat, že byl účet fakt tvůj (číslo použité kreditky při placení apod). Jakékoli ochranné otázky email, heslo ...vše lze bohužel změnit... a podle mě to tak i zůstane aby SONY tohle nelegální kšeftování aspoň nějak omezovalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

craig27

abych náhodou nepřišel o 400,-..

Ani né,že bych přišel o 400kč,ale spíše,že ti nabízí něco k prodeji a potom ti ..cukne:),jako panna.Něco nabízí,ale pak splaskne,protože se bojí.Chtěl jsem tím žít ještě měsíc.Jinak takovou hru dohraju asi za 5 dní a potom mažu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze co to je za ichtyla, to s nad dela schvalne, takovy plky? koho zajima ze dohrajes a mazes za 5 dni jak nejakou warezenou hru, vykasli se na sloty, kdyz tomu nerozumis, jen nadelas problemy a takovy jak ty jen odrazuji komunitu k dalsimu obchodovani se sloty.

Hele nech si ty rádoby chytrý kecičky kdo je na ně zvědavej ondatro,neprodáváš-nekupuješ jako já tak tady nerozumbraduj ty ichtyle.Pokud neobchoduješ ,tak nepoučuj akorát provokuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kjuler

Já myslím,že jsi akorát pěkný provokatér,který dělá akorát lidem naschváli kjulere a to děláš úmyslně.Slot je asi ta nejvíce jednoduchá věc na světě a není na tom nic co by mohlo někoho ohrozit.Je mě jasné,že úmyslně provokuješ jako debílek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tady řešíte, kdo je teoreticky opravdovým majitelem slotu/účtu, tak taky přihodím do kotle :D

Pokud vím, tak je to ten, kdo účet vytvořil na své konzoli (a z něho následně hru koupil).

Jednou jsem řešil s US podporou hacknutí mého hesla a účtu. Stačilo jim nadiktovat sériové číslo konzole (každá má svůj) a tím si ověřili, že jsem skutečně onen účet vytvořil = jsem majitel účtu :)

Jinak hesla se u slotů nemění! A označovat potencionálního prodejce zlodějem.... tak to teda nemám slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu