Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Chlapi uz se na to vyser.m, kazdy si napsal svuj nazor, nebudme jak babky na trhu na svete jsou mnohem horsi veci viz. Francie, Mali. Pro priste si prodejce slotu pokud bude chtit si napise podminky prodeje a obchody se budou resit v soukromich zpravach at tu neni bordel. A ted me poslete klidne do prde.e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IggyKure

Ahoj:) ještě jednou díky za důvěru a zaslané konto pro platbu.Ale jak jsem psal jsem otřesen ze včerejška a banka už zavřela,takže platí moje poslední zpráva kde ti to vysvětluji se zatím měj.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky prihodim svoji trosku do mlyna. V cervnu jsem kupoval Batmana, ja si vzal primar, kamarad, ktereho znam osobne, se♥♥♥♥♥r. Ucet jsem zakladal ja, tudiz jsem mel i pristup do mejlu. Po nejakem case jsem primar prodal. Nedavno, kdyz chtel kamarad prodat ten se♥♥♥♥♥r, tak se nemohl prihlasit, jelikoz bylo zmeneno heslo nekym, kdo mel primar. To se potvrdilo, kdyz jsem kouknul do mejlu. Napsal jsem na US podporu, kde mi behem 10 minuty pomohli a heslo jsem zmenil na to puvodni. Pouceni pro toho, kdo menil to heslo, holt mas smulu a vis, ze se heslo nemeni. Doufam, ze to ctes. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky prihodim svoji trosku do mlyna. V cervnu jsem kupoval Batmana, ja si vzal primar, kamarad, ktereho znam osobne, se♥♥♥♥♥r. Ucet jsem zakladal ja, tudiz jsem mel i pristup do mejlu. Po nejakem case jsem primar prodal. Nedavno, kdyz chtel kamarad prodat ten se♥♥♥♥♥r, tak se nemohl prihlasit, jelikoz bylo zmeneno heslo nekym, kdo mel primar. To se potvrdilo, kdyz jsem kouknul do mejlu. Napsal jsem na US podporu, kde mi behem 10 minuty pomohli a heslo jsem zmenil na to puvodni. Pouceni pro toho, kdo menil to heslo, holt mas smulu a vis, ze se heslo nemeni. Doufam, ze to ctes. :)

jmenuj verejne , at vime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo říct co je...

Hele neprovokuj ty bezvýznamná nulo.To,že někdo něco dělá poprvé neznamená,že ti to dává povolení někoho koho ani neznáš urážet.Já mám všechny obchody,které chci zcela přesně a vždycky v pořádku,tak neprovokuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to hrát klasicky na dvou konzolích SW: Battlefront. ??? Když to stáhnu na master s pluska za 1500 a u kámoše na sekundární se přihlásí a dá mí půlku?? nebo k tomu musím koupit nějaký seasson pass za dalších 1200??? aby to šlo na dvou konzolích

co to je vůbec ten seassom pass??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu