Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak je to s Game Pass a EA Access


MobileGamerCZ

Otázka

Zdravím. Mám 2 otázky ..

1) V Xbox Game Pass je nabídka her mění? Momentálně je v členství hra PUBG, myslel jsem si že pokud budu platit tak mám stále hru k dispozici. Ale zřejmě ji můžou kdykoliv odstranit, je to tak?

 

2) Funguje tak i EA acces? Tam jsem pochopil opak, ze hry zůstávají. Přemýšlím o jednom z těchto členství a zatím se mi zdá EA Access jako lepší volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Ano, v Game Passu se nabídka her obměňuje, něco přidají něco seberou, většinou nahlásí dopředu co odeberou a co přidají, doctes se to na netu.

EA access jsou hry od EA většinou sportovní, jak funguje netuším, ale asi na podobném principu jako GP, jestli i hry odebírají nevím.

Záleží co preferujes, jestli sport a hry od EA, je jasné že vemes EA access, jestli ostatní hry tak Game Pass ve které je více než 100 her a nic ti nebrání si hru v klidu dohrát nebo si ji koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu