Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox - sdileni her


Sector

Otázka

Ahoj, mam dotaz ohledne funkce sdileni her na Xku. 

Kamaradovi A jsem pred nejakou dobou nastavil podle navodu u nej, ze je to moje domaci konzole. Mohl pak normalne hraz me digi hry a ja jeho.

Ted bych chtel toto udelat kamaradovi B.

Jak mam postupovat? Musim jit ke kamaradovi A, tam to nejak zrusit a pak to nastavit u kamarada B? Nebo staci nastavit u kamarada B a u kamarada A se to samo zrusi?

 

A jak vubec tato funkce funguje. Nemuze se stat ze pak na me konzoli doma mi digi hry nepujdou? Nebo na te me doma se to vaze na neco jineho?

 

Diky moc za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Hry jsou vázány na účet na kterém byly koupeny.

Podle mě stačí zajít ke kamarádovi B, přihlásit se svým účtem, nastavit Home (domácí) a u kamaráda A se to zruší, akorát když na to kamarád A přijde, zruší pak i tebe a pokud chceš hrát hry od kamaráda B, musí on nastavit u tebe Home.

Takže to nastavíš stejně jako předtím s kamarádem A a tím pádem se z něj stane bývalý kamarád :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu