Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps Vita a emulatory


Roman611

Otázka

Zdravím, zajímá mě jestli jde do Vity nahrát nějaké emulatory třeba aby jsem mohl přehrát hry z ps1, ps2 nebo GBA a podobně GB kde bych mohl spustit třeba Pokemon Gold a podobné. Prosím neukamenujte mě za ten dotaz na Gameboye. 

A je mi jasné že Víta musí být tzv. hacknuta Henkaku nebo jak se to píše. Ptám se protože bych si chtěl Vitu pořídit a četl jsem ze musím mít max verzi 3.68 abych tam ten Henkaku dal. To všechno vím. Spis mě zajímá co všechno zvládne. Moc děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Zdravím,

PS Vita umožňuje spuštění firmwaru PSP, takže si (mimo PSP hry) zahraješ i drtivou většinou PS1 her. Zároveň jsou na PSP kvalitní GB, GBA i GBC emulátory, které si tedy na Vitě přes PSP firmware taktéž zahraješ.

Samozřejmě je potřeba, jak píše, HENkaku (nebo h-encore, je to defakto jedna a ta samá věc). Návod na instalaci HENkaku i následného PSP firmwaru najdeš tady na fóru.

PS2 hry si nezahraješ, Vita nemá zdaleka potřebný výkon pro emulaci této konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu