Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony PS4 Platinum Wireless Headset na TV


Misicka

Recommended Posts

Ahojky,

přemýšlím o koupi těchto sluchátek. Jaké máte zkušenosti s připojením k TV? Chci je používat taky i k přehráváním filmů a běžného vysílání TV. 

Budou fungovat bezdrátově i na TV? Mám sony KD-55XE7096 https://www.sony.cz/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kd-55xe7096/specifications 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tyto sluchátka připojíš bezdrátově jen k Ps4 pripadne PC. Na zbylé zarizeni musis pouzit Jack 3.5mm.

Bezdratove sluchatka fungujici s TV musi mit zakladnu s optickym vstupem nebo jackem. ja mam napriklad:

IMG_5944-edited.jpg

nepocitej ale s prostorovym zvukem jako je 3D audio od Sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostorový zvuk se mi pravě líbí. Ve volném času spíš hraju, než koukám na filmy. Takže sháním popř. takové podobné s kvalitou zvuku, které funguji i s TV bez kabelu za rozumný peníze a nebo si koupím tyto s vědomím, že to bez kabelu nepůjde. Nebo dokoupit nějakou tu základnu k TV, aby se to propojilo? Pokud víte o nějaké alternativě, budu moc rada. Samozřejmě, když to nepůjde, tak se taky svět nezbortí :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Ahoj. Hráli jste někdo na 1 ovladači se 2 wireless  sluchátky? Jde o to, že mám sluchátka Platinum. Potřebuji koupit ještě jedny (postačí mi jen Gold), aby mohl manžel koukat, jak hraji a naopak. Synka zvuk z TV ruší a potichu nás hrát nebaví. 

Proto se ptám, zda je možné, aby hrál 1 hráč na 1 ovladači a byly zapojené v konzoli 2 sluchátka. Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Internet rika ano, obsadi to 2 x usb slot pro 2 vysilace. dalsi moznost by mohlo bejt jedny sluchatka zapojit do ovladace, ale to pak meni plne bezdrat-rozhodne,ale levnejsi varianta co muzes otestovat rovnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mirai_trunks napsal:

Internet rika ano, obsadi to 2 x usb slot pro 2 vysilace. dalsi moznost by mohlo bejt jedny sluchatka zapojit do ovladace, ale to pak meni plne bezdrat-rozhodne,ale levnejsi varianta co muzes otestovat rovnou

Jj. To mě taky napadlo vyzkoušet. Jenže ten kabel zapojenej v ovladači mě docela rozčiluje. Takže jsem to zatím neřešila. Nejdřív volím cestu s bezdrátem a pak zkusím ten kabel v ovladači, kdyby to nešlo. Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu