Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live pro xbox360 a xbox one


joys_333

Otázka

Potřebuji poradit,
Na mém xboxu one mám zaplacený live gold, je možné tento účet použít současně na xbox360.

Mám na xboxu 360 originál hru Minecraft a tato hra není kompatibilní s xbox one, napadlo mě jestli by šla hrát na xbox360, když mám účet pro xbox one.
Je tedy možné mít na jeden Live dvě rozdílné konzole ?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak to je mě divné, když se přihlásím na xboxu360 stejným jménem a heslem, tak mě to píše že účet je na jiné zařízení ať použiji jiný účet.
Tak nevím, odhlísil jsem se na stránkách Microsoftu z účtu a stejně to nešlo.

Ještě se zeptám, jméno a profil může být libovolné ne ? Na každé konzoly jiné ?
Stačí stejný email na který je Live registrovaný ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Přepiš, prosím, naprosto přesně, jakou chybovou hlášku dostáváš - upřímně to, co píšeš, vidím poprvé.

Jestli ti rozumím správně, chceš zaregistrovat nový účet pod stejnou e-mailovou adresou: Toto nejde, pod jednou mailovou adresou lze mít vytvořený jen jeden účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci přihlásit nový účet na stejný email, chci se přihlásit k Livu z jiného zařízení.

Tak pak mě uniká jak se tedy do toho Livu přihlásím ?

Na Xboxu One mám účet ke kterému se přihlasím pomocí email a hesla (to je účet kterým se přihlásím také na Microsoft).
Měl jsem za to, že když stejný email a heslo dám do xbox360, tak se přihlásím ke stejnému účtu, jen z jiné konzole.

Ale u Microsoftu mě to píše pouze jedno zařízení a to Xbox ONE.

Hlášení viz obrázek.

IMG_20190328_072905.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Chyba na obrázku ale neříká nic o jiném zařízení - problém je v tom, že byl účet spárovaný s jiným účtem (ne pro jiné zařízení). Jak se snažíš k Xboxu přihlásit, resp. jak postupuješ?

Každopádně bych profil z Xboxu 360 úplně smazal (pokud tam nějaký máš), potom šel do Social > Sign in > Download profile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu