Jump to content
  • 0

Question

Ahoj, potreboval bych poradit ohledne SD karty, koupil jsem si kartu GOODRAM Micro SDXC card 128GB, Class 10, UHSI, vlozil jsem ji do Nintenda a to mi oznamilo, ze je treba provest update, coz jsem ucinil, ovsem po restartu a samozrejme jem zkousel i vytahnout kartu atd. , ji Nintendo nevidi, format jsem zkousel vsemozny a stale nic, nevi nekdo, kde by mohl byt problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

JJ na počítači kartu vidím naprosto v pořádku, zkoušel jsem FAT32 i exFAT, když jsem ji vložil do Nintenda poprvé ihned chtělo updatovat, aby ji mohlo Nintendo číst a efekt je opačný, teď právě nevím, jestli je čtečka ko, nebo karta nekompatibilní, ale mám za to, že kdyby byl problém v kartě, tak ji musí vidět .

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Zkoušel jsem i jinou kartu a nic, ovšem,když jsem v hlavě prováděl rekonstrukci jak k tomu mohlo dojít, tak jsem neuvedl důležitou informaci, že jsem zkoušel nahrát Atmosphere, kdy se nenahrál právě z důvodu, že nemohl najít SD kartu, rebootoval jsem Switch a karta nebyla vidět, no a právě proto jsem si myslel, že Switch neviděl kartu ještě před pokusem nahrát Atmosphere. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Nintendo Switch 8.0.1 po zakoupení karty GOODRAM Micro SDXC card 128GB, Class 10, UHSI ( exFAT, FAT32 ), jsem ji vložil do Nintenda a ihned se zobrazila hláška o update, asi z důvodu, že jsem do Nintenda po celé dva roky nevložil žádnou kartu, takže jsem bral za to, že ji Nintendo vidí a je tedy vše ok, bohužel jsem hloupě nezkontroloval, zdali je viditelná v data managment. O pár dní později jsem se pokusil nahrát AtlasNX Kosmos v12.1.1, vše OK, do fáze kdy jsem dal inject payload Hekate CTCaer v4.10.1, tady už byl problém, že hekate nemělo přístup ke kartě a po restart v OFW ji Nintendo taky nevidí . Snad je to teď pochopitelnějsí 😄

 

Jóóó' a zkoušel jsem i jiné karty a taky nic, našel jsem na gbatemp.net podobný problém, né-li stejný, ale asi nejsem dostatečně zdatný v Angličtině, jelikož nejsem schopný identifikovat solution 😄

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy