Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velky problem s ps3


kosi44

Otázka

Ahoj mam dotaz...Daval jsem do servisu ps3 fat,protoze mi dost hucel a prehrival se.V servisu mi ho prepastovali a vyfoukali prach.Jenze mi po chvilce opet zase huci a dokonce mi nejdou najet hry.Obrazovka mi vzdy zamrzne,kdyz vlozim nejakou hru do ps3 a nejde mi ani pripojeni k internetu.Nez jsem daval ps3 do servisu,tak jsem nemel s hrami a ani s pripojenim zadny problem.Chci poradit co stim a urcite zitra zajdu do toho servisu,aby stim neco udelali,pac chyba bude z jejich strany diky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Když je chyba z jejich strany očividná tak to neřeš tady ale určitě se servisem kam si konzoli dával. Pokud si nepodepsal něco jako odmítnutí jejich zodpovědnosti tak máš právo na reklamaci práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, no prakticky sis odpověděl sám. Reklamuj opravu/práci přímo u servisu. Nezapomeň si vzít daňový doklad (fakturu, pokladní lístek) a buď připraven sa hádat a nedej sa.

Záruční doba u oprav je tuším tři měsíce, takže radši nečekaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Urcite tam zajdu a diky za odpoved [emoji846] 

 

před 7 minutami, SAIXX napsal:

Když je chyba z jejich strany očividná tak to neřeš tady ale určitě se servisem kam si konzoli dával. Pokud si nepodepsal něco jako odmítnutí jejich zodpovědnosti tak máš právo na reklamaci práce

Nic jsem nepodespal.Dali mi fakturu za opravu a rekli mi,ze ps3 prepastovali a vyfoukali prach.Rekl bych,ze jsem na tom hur nez jsem ho daval do servisu.Zitra po praci tam zajdu diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu