Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozdíly mezi PS4 Slim a Pro? Nemám 4K televizi.


Dammy

Otázka

Krásný den všem. 

Nedávno jsem se zde ptal, jestli je dobrý nápad koupit Playstation jako rodinný dárek k Vánocům. Teď už vím, že ne, a tudíž budu hrát sám. Stále však nevím, zda-li pořídit model Slim či Pro a jaké tam jsou vlastně rozdíly. 

Jde o to, že dominancí modelu Pro je 4K obraz, který si však nebudu moct přehrát, neb nemám 4K televizi (jen Full HD). Dále je u PROčka pár vylepšených komponentů, které Vám mají zařídit ten nejlepší herní zážitek, oproti SLIMku, ktere by mělo být slabší, a mě zajímá:

1) Když mám pouze Full HD obraz a pořídil bych si konzoli PS4 Pro, které je nastaveno hlavně na 4K, budu moci hrát plynule bez sekání? Protože jsem slyšel, že konzole je schválně nastavena na 4K a nemá díly pro hraní ve Full HD. Nebo se dá u jednotlivých her kvalita nastavit? Jak to je?

2) o kolik je model Slim "slabší" než model Pro? Někteří lidé psali, že nemá tak dobrou grafiku, že se víc seká.. A jak to bude na té televizi? Mám LG Smart TV 3D z roku 2014, nějakých 55 palců. Bude to stačit?

Děkuji za rozumnou odpověď, která by mi, teď už snad, pomohla při definitivním rozhodnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

za 1) to ti rekl nejaky pepik ne? Pročko ma dokonce boost mode ze nektere hry pojedou lepe. Mam doma procko a kamarad ma slim zkouseli jsme oba vedle sebe sekiro na 2 stejnych monitorech(FHD) . Na pročku to bezelo plynuleji ale ze by to byl nejaky velky rozdil se rict neda.. 

2) Resil si ze nechces davat 12k za playstation tak neres takovou blbost kdyz nemas 4K TV podle toho co pises mi prijde ze ani nevis co znamena slovo fps..  Slimko ti bude bohate stacit

 

Pro tebe by bylo nejlepsi reseni koupit bazarove slimko a usetrene penize si schovej na vanocni darky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 41 minutami, Dammy napsal:

Krásný den všem. 

Nedávno jsem se zde ptal, jestli je dobrý nápad koupit Playstation jako rodinný dárek k Vánocům. Teď už vím, že ne, a tudíž budu hrát sám. Stále však nevím, zda-li pořídit model Slim či Pro a jaké tam jsou vlastně rozdíly. 

Jde o to, že dominancí modelu Pro je 4K obraz, který si však nebudu moct přehrát, neb nemám 4K televizi (jen Full HD). Dále je u PROčka pár vylepšených komponentů, které Vám mají zařídit ten nejlepší herní zážitek, oproti SLIMku, ktere by mělo být slabší, a mě zajímá:

1) Když mám pouze Full HD obraz a pořídil bych si konzoli PS4 Pro, které je nastaveno hlavně na 4K, budu moci hrát plynule bez sekání? Protože jsem slyšel, že konzole je schválně nastavena na 4K a nemá díly pro hraní ve Full HD. Nebo se dá u jednotlivých her kvalita nastavit? Jak to je?

2) o kolik je model Slim "slabší" než model Pro? Někteří lidé psali, že nemá tak dobrou grafiku, že se víc seká.. A jak to bude na té televizi? Mám LG Smart TV 3D z roku 2014, nějakých 55 palců. Bude to stačit?

Děkuji za rozumnou odpověď, která by mi, teď už snad, pomohla při definitivním rozhodnutí.

Ja treba uz mam 4kTV, ale stejne PS4Pro pouzivam v rezimu 1080p, radeji preferuji framerate, a upscale nechavam na TV, ktera ho zvlada dobre.

Nektere nove hry jako napriklad Control uz na obyc ne-pro verzich PS4 trosku nestihaji s zadrhavaji se a vzhledem k tomu, ze uz to nestoji 12k ale 9k, tak doporucuji urcite koupit Procko, ktere ti vydrzei jeste nekolik let a nebudes must hned prechazet na PS5, ktere prijde koncem pristiho roku a bude stat minimalne 15k+

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Také se přikláním ke koupi PRO, jak píše tofi tak některé hry už na slimce jedou "nic moc" . Navíc ke konci roku začínají vždy nějaké akce na bundly atd. takže se dá pro sehnat za cca 8k s hrama, já loni kupoval pro s RDR2 a fifou za 8k na alze tuším. Pro mám na 4K TV, ale často přepínám na 1080p kvůli framerate ... prostě nemám rád ty 20-30fps trhanice co občas některé hry mají rády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja se tedy urcite priklanim na stranu obyc pska. Sam jsem mel obyc psko a presel na Procko a uprimne, za ty prachy navic to nestoji, pokud nemas 4k TV. Jak psal majoo, nejlepsi by bylo koupit bazarove psko a hrat hry za babku. Podle meho nazoru je hloupost ted vyhodit 10k za procko, kdyz za rok tu je ps5. Byt tebou, koupim bazarovou ps4 do 4k a jsem happy. Co se tak divu, tak pska nejak zdrazily ne ? Mam v pameti, ze nove sly sehnat za 5.5k a ted je to kolem 6.5k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

dokut clovek hraje par hodin tydne nevyplati se dotoho tolik investovat, hlavne tedka. nez dohraje topovky z teto generace tak budou slevicky na ps5. vzal bych jetou slimku a 5 her. a pak hazel do prasatka a na jare 2021 koupil rovnou ps5. To ze ps4 pro neni vudy top volba je ted videt napriklad u bordellandu 3 kdy normalni psko jede stabilnejc nez procko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu