Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čeština do PSP pro CFW 5.50 - 6.60


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

spenat: Soubory na uloz.to už nejsou veřejné, téma archivuji.

Takže, jak jsem slíbil, v jednom z topiců, zveřejňuji zde češtinu do PSP, tato čeština je řešena pluginem s lokalizačním balíčkem (upozorňuji, že já jsem ten plugin nevytvořil, pouze jsem přeložil lokalizační balíček). Čeština nefunguje na FW 6.61 a lze jí využít na max. FW 6.60!

 

Jak na to?

1) Nejdříve si stáhněte archiv s češtinou s názvem Localizer_v1.2 z tohoto odkazu.

  • Pozn.: Čeština je určena pouze pro PSP s verzí FW 5.50 - 6.60. Pokud máte FW 6.61, čeština Vám nepůjde.

2) Soubor .zip rozbalte a soubory localizer.prx a localizer.dat překopírujte do složky seplugins na rootu karty (pokud ji tam nemáte, tak ji vytvořte - na kořeni karty - první složka co se otevře po připojení do PC)

3) Do souboru VSH.txt (pokud ho tam nemáte, tak jej vytvořte) připište řádku:

  • Pro PSP Go
    • ef0:/seplugins/localizer.prx 1
  • Pro ostatní PSP:
    • ms0:/seplugins/localizer.prx 1

4) Restartujte PSP, po restartování by jste již měli mít PSP v češtině

 

Často kladené otázky:

  • Pro jaká PSP je čeština určena?
    • Čeština funguje na všech typech PSP.
  • Na jaké firmwary čeština půjde?
    • Čeština jde na všech cfw od 5.50 až do 6.60.
  • Je instalace bezpečná?
    • Ano je, nehrozí žádný brick, protože je čeština řešena jako plugin + lokalizační balíček a nic se nekopíruje do flash0, proto je instalace naprosto bezpečná. Plugin vlastně přesměruje čtení textů ze souborů .RCO uložených na paměti flash0 do souboru lokalizačního balíčku.
  • Kompatibilita s pluginem CXMB (ctf témata)
    • Čeština s tím nemá žádný problém, funguje při zapnutém CXMB a jakémkoliv ctf i ptf tématu.
  • Co není přeloženo?
    • Není přeloženo nastavení Bluetooth (PSP Go), celý Internetový prohlížeč, emulátor PSX, nabídka při zmáčknutí talčítka home (PS) ve hře, překlad je s částečnou diakritikou (jen čárky, bez háčků)
  • Jak přepnu PSP zpět do angličtiny?
    • Úplně jednoduše smažte řádku (ef0)ms0:/seplugins/localizer.prx 1 ze souboru VSH.txt a restartujte PSP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat pinned this téma
  • 4 years later...

Jak možné odinstalovat CFW 6.61 kvůli blbě nainstalovat PSP update 6.61 protože čeština nedokázali verze 6.61 je potřeba poradit jak to možné zpět na 6.60? A kde mohly najít YouTube návod a rady i poradna, děkuji moc 😊

 

Jsem neslyšící ale mám potíže psaní čeština nevadí rád jasně komunikace 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu