Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nova revize switch (2019)


miz012

Recommended Posts

Poridil jsem 2x switch 2019. Jeden z JRC a druhy z Datartu. Oba jsou to nove modely 2019 v cervene krabici se serial XKJ...

 

Jen me zarazilo, ze z JRC je to XKJ4000xxx a z Datartu XKJ7000xxx.

 

Nikde jsem nenasel srovnani. Tak snad to bude stejne a neni ta 4000ka nejaky horsi model.... Dalsi kusy i v JRC jsou 7000 tak nevim.

 

Podle Cobquestu i nintendo podpory je hlavni kriterium XKJ a jinak je vse stejne. Ale i tak mi to porad vrta hlavou, jestli tu 4000 nevratit a nevzit si 7000ku...

Navic teda ta 4000ka ma starsi FW, tak aby to nebyla nejaky "mezikus" mezi novym a starym.

XKJ4000: 8.0.1

XKJ7000: 8.1.0

Ale jinak oznaceni maji oba stejne HAC 001 (-01).

Jeste me zarazilo, ze joycony nejsou XBJ resp. XCJ... (B,C je znaceni joyconu, Jcko je region) J jako region podle konzole, ale jsou XBW a XCW.

X: From NX. It's actually the platform code.
A: It's the hardware code. A: Switch, B: Joy-Con (L), C: Joy-Con (R). And I assume D for Pro (check the plastic sliver that came with, if it exists).
J/W: West or Japan? Probably the region that was supposed to reach. Maybe with all the pre-orders and the after-launch demand, they just sent them everywhere to keep people happy. Or, at some point they weren't Region-free.
10/14/40/70: Factory made or assembled?

 

Neresil to nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak clovekovi to vrta hlavou, jako jestli tam treba nebude jeste panel ze starsiho modelu nebo tak neco.... Zadni strana je na chlup stejna u obou.

A podle podpory jsou taky stejne, tak to asi nebudu resit. Jen jsem tu 4000 nikde nevidel ani o ni necetl, tal me to zarazilo.

Ciste teoreticky muze byt lepsi... Treba 7000 je v necem osizena. No asi pustim panely vedle sebe a uvidim jestli uvidim rozdil. Kdyby am byl stary panel tak bude rozdil videt na prvni pohled.

Tak clovekovi to vrta hlavou, jako jestli tam treba nebude jeste panel ze starsiho modelu nebo tak neco.... Zadni strana je na chlup stejna u obou.

A podle podpory jsou taky stejne, tak to asi nebudu resit. Jen jsem tu 4000 nikde nevidel ani o ni necetl, tal me to zarazilo.

Ciste teoreticky muze byt lepsi... Treba 7000 je v necem osizena. No asi pustim panely vedle sebe a uvidim jestli uvidim rozdil. Kdyby am byl stary panel tak bude rozdil videt na prvni pohled.

 

Edit: Tak je tam jiny panel. 7000 ma teplejsi barvy.

 

IMG_20191213_093036.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

I kdyby tam byl panel "ze staršího modelu", vážně si myslíš, že bys viděl rozdíl, když tam hardwarová změna nebyla? 🙂 Hardwarová revize to není, jednoduše řečeno. Takhle bys mohl srovnávat každé sériové číslo Switche, protože jich bylo opravdu hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu