Jump to content

Chyba psp zřejmě brick


Mugen
 Share

Recommended Posts

Ahoj konzolisti, mám takový problém, dostalo se mi do rukou Psp 3004, ale nejde zapnout, byla v něm uz hodně poškozená baterie, dokonce nafoukla, tak jsem objednal novou, ale ejhle co se nestalo, psp nenabíjí, nejde ani bez baterie na nabíječce, zkoušel jsem i kámošovu a taky to nepomohlo, když zmáčknu tlačitko power, rozsvítí se zelená dioda, ale po pár vteřinach se psp vypne. Ted otázkou jestli je to brickle nebo jsem Googlil, že může být poškozen napájecí obvod či samotný konektor, bohužel nevím co ma za verzi softwaru a historii, ale vzhledem k tomu, že původní baterka byla hodně mrtvá a nafoukla, možná tam šlo přepětí. Setkal se někdo s tímto problémem? Díky moc všem za případné rady. 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Zdravím, mám rovnaký problém ako je popisovaný v prvom príspevku. Dostalo sa mi do ruky PSP 3004. Baterka už nebola pôvodná. Pri zapnutí zasvieti zelené svetlo asi na 3 sekundy, potom zhasne. Nabíjanie funguje (po pripojení na nabíjačku zasvieti na červeno a nabíja, rovnako aj bez batérie pripojené na nabíjačku, vtedy nesvieti nič, no pri zapnutí zasvieti na zeleno na 3 sekundy a potom zhasne). Skúšal som unbrick pomocou tlačidiel home+select+start+trojuholník+štvorec, neúspešne, rovnako aj L+R, skrátka všetko čo som našiel na internete)

chcel by som sa spýtať či je to brick, či sa dá nejako opraviť alebo je to hardware..?neskúšal som ho ešte otvárať a očividne ani predchádzajúci majiteľ, nakoľko nálepky pod batériou nie sú nijak poškodené. Pravdepodobne však bolo flashnuté. Za každú odpoveď budem vďačný, ďakujem.

Peter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy