Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX ONE X - hluk


Whirvy

Otázka

Dobrý den,

Jako novopečený majitel xone x jsem trochu znepokojen zvukem, který jde nejspíš od ventilátoru zdroje. Není to nějak extrémně hlasité (cca +12 db těsně u konzole), ale spíše otravné. Zvuk se těžko popisuje, takže budu moc rád, když si poslechnete krátké video a řeknete, jestli je tento zvuk normální nebo je to bohužel důvod k reklamaci. Video bylo natočeno bez zátěže (otevřené menu a jedno aktivní stahování), se zátěží se zvuk samozřejmě stupňuje. 

Video na youtube: https://youtu.be/0Nnfi2j5gqs

Předem děkuji za odezvu a přeji hezký zbytek svátků.

Whirvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 16 minutami, Mortymer napsal:

Uplně normální, konzole musí vydávat nějaký zvuk...Pokud tohle je důvod k reklamaci tak si za žádnou cenu nepořizuj ps4 pro, to z toho hluku zešílíš.

Ok, díky moc za info. Je to moje první konzole a ve spoustě recenzí jsem četl, že xbox je takřka neslyšitelný, což mi nepřijde...asi jsem moc náročnej. Ještě jednou dík za uklidnění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu