Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 1004 Beznaděj:(


futo

Otázka

Ahoj nezlobte se na mě za tento příspěvek ale potřeboval bych poradit, kluk mě doma otravoval kvůli PSP které jsem kdysi používal tak jsem ho chtěl po letech zprovoznit a bohužel jde zapnout jen do režimu recovery M33 nějakého CF bohužel nevím jakého jen si pamatuji že když jsem ho před lety používal musel při hraní být vložen UMD disc GTA a ten už bohužel nemám:(  Teď když ho zapnu tak jen zeleně bliká dioda a nebo když zmáčknu pravý horní tak to recovery kde je v menu pod set. možno nastavit buď currently 3.52 nebo 1.50 kernel ale ať nastavím cokoliv tak nic nejde. Potřeboval bych ho asi updatovat na OFW asi 6.61 a udělat nový flash podle návodu zvládnu, ale odstranit starý CF a updatovat mi nejde a už se v tom ztrácím tak prosím o jakoukoliv radu. Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu