Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak do nsw dostat update na exfat?


thcom

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

.XCI soubory se dají rozdělit, viz třeba https://gbatemp.net/threads/xci-to-split-nsp.525737/. Každopádně bych doporučil dočasný formát karty na FAT32 a následně opětovnou instalaci stejné verze FW přes ChoiDujourNX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 20. 10. 2020 at 20:06, spenat napsal:

.XCI soubory se dají rozdělit, viz třeba https://gbatemp.net/threads/xci-to-split-nsp.525737/. Každopádně bych doporučil dočasný formát karty na FAT32 a následně opětovnou instalaci stejné verze FW přes ChoiDujourNX.

prene to jsem udelal, chladna hlava zacala uvazovat a doslo mi to

Diky !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 25. 10. 2020 at 10:03, thcom napsal:

prene to jsem udelal, chladna hlava zacala uvazovat a doslo mi to

Diky !!

Mne to bohuzel nepomohlo nestalo se to este nekomu? Docela jsem z toho nestastnej.. hry vsechno mam na 512Gb karte pouzil jsem 32Gb kartu na FAT32 

nahral jsem z 512 karty licenci chjodurt stejnej fw co jsem delal akorat se mi rozsviti logo SX OS pri startu zhasne obrazovka a nic :-(( nemate nekdo radu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 31. 1. 2021 at 10:20, dat88 napsal:

Mne to bohuzel nepomohlo nestalo se to este nekomu? Docela jsem z toho nestastnej.. hry vsechno mam na 512Gb karte pouzil jsem 32Gb kartu na FAT32 

nahral jsem z 512 karty licenci chjodurt stejnej fw co jsem delal akorat se mi rozsviti logo SX OS pri startu zhasne obrazovka a nic :-(( nemate nekdo radu?

 

a co presne resis, ja omylem nahral exfat FW misto fat32.  a postupem nahore jsem to opravil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu