Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ako presunúť hru z jednej konzoly na druhú, z iného účtu?


CityMari

Otázka

Ahojte prosím, je tu hlavička? Potrebujem poradiť... Kúpila som si virtualku, ale som nemala ps4 tak som ju hrala na kamošovej konzole.. Kúpila som si beat saber hru cez psStore na jeho účet.. Ale už mám svoju konzolu, so svojím účtom, ale neviem ako dostať beat saber do svojej novej Ps4.. Prosiim heellpp!! Mam ju už zaplatenú, nechcem zase za ňu platiť.. Ďakujem Mariii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Musíš od něj dostat údaje k jeho účtu a ten aktivovat na své konzoli jako primární, stáhneš hru a přepneš se zpět do svého účtu a hraješ. Hru můžeš hrát tímto způsobem nikoliv tak že by si jí nějak dostala na svůj účet, toto bohužel nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Není zač. Bohužel to má Sony(a vlastně asi většina s digitálním obsahem) tak nastavené a těžko říct jestli se to někdy vůbec změní že by šla hra přesunout z jednoho účtu na druhý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

tak to nekdy tak je, mas jedno psko a je vas vice. nekdo koupi to nekdo ono a pak jiz vztahy nevydrzi nebo se pokazi neco jineho. Jak radi Okajos. koupit disk i kdyz beat saber zrovna asik jenom digi. nebo muzes cihat tady, kluci tady prodavaj pravidelne ruzne hry.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jojo přesně...třeba zrovna teď odešel mi disk uvnitř ps4...vyměnil se a problém-jednu jedinou hru ride 1 jsem měl digitálně od kolegy zde na foru je už to sice vykopávka ale jedna z mála her kde se dá hrát na dělené obrazovce takže můžete hrát dva na jedné TV a jedné ps4...u nás to hrají vnoučci se zetěm a mým synem...a to i častěji a je i dost legrace...v té době jsem vyhrál na Indiánovi/jiné forum/zrovna novou  hru Ride4...jenže i když ta hra už je někde jinde jak Ride1-hrát na dělené obrazovce bohužel nejde....takže jsem musel hodně pohledat udaje a heslo k této hře...no dopadlo to dobře ale kdybych ty udaje neměl  nebo kdyby ten kolega třeba prodal ps4 což se teď s příchodem ps5 děje často a zrušil svůj ůčet tak bych byl v háji...no asi bych koupil někde bazarovku-čili fyzický disk ale ještě bych chtěl upozornit -pokud to víte tak se omlouvám-když ten fyzický disk dáte po dohrání pryč tak i když tu hru máte v ps4 nahranou-tak už  ji nespustíte-- bez toho disku k této hře....musela by jste si koupit jiný fyzický disk k této hře-samozřejmě nemusí být to ten stejný který jste dala pryč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 16 hodinami, okajos napsal:

..abych neměl takové a onaké problémy hru kupuji jen na fyzickém disku ...a pokud dohraji posílám dále do světa/prodám nebo vyměním/ myslím si že je tak lepší...

Ahoj ale ta hra bohužiaľ nieje na fyzickom disku.. A chcela som si zahrať len jednu virtualnu hru.. Resp hrať ju .. A na ňu trebalo komplet VR. Ovládače, kameru..ps4 na ktoré sa to všetko pripojí .. A ešte nejaký ten vlastný účet.. Proste moc veci na zahratie jednej hry🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to co jste vyjmenovala jsem nikdy neměl-kromě toho ůčtu Playstation Plus-platí to jen na jeden zaplacený rok pak se to musí pokud to chcete zas... po roce zaplatit znovu-jsou tam i každý měsíc dvě hry zdarma ---některé hry i když mají fyzický disk to taky vyžadují jinak je nespustíte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu