Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Disneyland adventure


jack84

Recommended Posts

Ahoj, jde nějak změnit jazyk u této hry, mám koupenou krabicovku, na bookletu není nic napsané německy, ale když to nainstaluju, tak je hra celá v němčině a to stejné i když hru nainstaluju z game passu, kde je hra zdarma.

Jde nějak změnit hru na angličtinu, německy neumím ani kvaknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • jack84 changed the title to Disneyland adventure
  • Junior Moderators

Tady není nic těžkého na tom, vlézt do Nastavení v konzoli a projít položky, otázka na 10 minut 🤦😁

Navíc menu Xboxu máš v češtině ne?

Koukni na jazyk konzole a umístění účtu 

Já mám konzoli i účet česky, a pokud má hra titulky v češtině, v menu hry ji najdu.

Jinak ve hře v menu by mělo jít vybrat jiný jazyk, koukni se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení je nastavena čeština a země Česká republika, dokonce i Kinect Sports Rivals, kde na bookletu je všechno psané ve španělštině, se po nainstalování a stažení aktualizací, hra předělala komplet celá do češtiny.

Docelá mě to mrzí,Disneyland je super hra pro děti na kinect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak bohužel tento problém řeším nyní též. Hra má spoustu jazyků podporovaných, ale nedává Výběr jazyka, pouze Hlasitost zvuku. Mám v angličtině od začátku a chci přepnout na jiný jazyk, ale ať hledám jak hledám, výběr Jazyka nemá nikde nabídku. Ví někdo jak změnit v této hře Jazyk? 

Tak jsem změnil jazyk né ve hře,ale na xboxu na Polskou lokalizaci a Hra zůstala stejná. Když jsem dal celý Xbox na polštinu, tak už se polština dostala i do hry,ale jen Titulky. Tak to vypadá,že pro změnu jazyka ve hře se musí změnit jazyk na celém xboxu a né jen v dané hře,super. A mluvené slovo je stejně anglicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu