Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s pripojenim Ps4 k Samsung Tv


Halik_cz

Otázka

Dobrý den, od jisté doby se mi TV nechce spojit s EXT zařízeními přes HDMI, jako jsou PS4 a nintendo switch. Tyto zařízení mohu spojit jen někdy, když zapínám TV a zároveň EXT zařízení. Ale abych například v průběhu sledování TV přepínal mezi PS4 a klasickými programy nelze. TV musím případně vypnout (aby při zapínání se zobrazilo logo samsung) a vypnout i například herní konzoli a pak znovu spustit. HDMI kabelem to není, tech už jsem vyzkoušel několik. Zvláštní je, že když dám "diagnostiku" HDMI, tak na pozadí obrazovku konzole vidím,ale při zvolení herní konzole nikoliv a slysim jen zvuk. Ani po "vyřešení" problému s HDMI v menu mi napíše TV, že vše pracuje správně.Jedna se o TV Samsung.Problem netrva od zacatku kdy mam novou tv,ale pred nejakym casem zacal tento problem.

Dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 15 hodinami, mirai_trunks napsal:

Reset TV do tovarniho nastaveni pripadne jinej slot HDMI. o jakou TV konkretne jde? nove samsungy maj Game mode, ktery detekuje zapojeni konzole a zmeni automatick zdroj i typ nastaveni. 

Ahoj, děkuji za odpověď.

Mám Samsung QE65Q60R, po spuštění PS4 TV detekuje zařízení a přepne se jen do"Herního režimu", ale jde jen zvuk, ale obraz ne. Jen vidím samsung obrazovku, kde uprostřed je napsáno PS4. Jak jsem psal, někdy to naběhne, když zapínám TV, ale v průběhu ne. Jinak sloty jsem již také vyzkoušel. Jinak k TV mám ještě připojen Soundbar Samsung, tak nevím, jestli to může být tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Určitě bych zkusil vše odpojit a nechat jen PS4 jestli naběhne.

A nemáš třeba nastavenou TV jiné rozlišení jako v PS4, jestli se to nehada, ale je divné že nejde zapnout a dělá to zároveň i na Switchi a že by Switch i PS4 byly blbě nastavené je blbost si myslím.

Zřejmě bude něco blbě nastavené v televizi a ten reset TV by měl/mohl pomoct.

Pokud bys měl možnost vyzkoušet PS4 od někoho jiného na tvé TV a nebo naopak, taky by to nebylo na škodu.

Jinak jak píše kolega @mirai_trunks určitě bych zkusil resetovat TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 3. 5. 2021 at 13:23, basildon napsal:

Určitě bych zkusil vše odpojit a nechat jen PS4 jestli naběhne.

A nemáš třeba nastavenou TV jiné rozlišení jako v PS4, jestli se to nehada, ale je divné že nejde zapnout a dělá to zároveň i na Switchi a že by Switch i PS4 byly blbě nastavené je blbost si myslím.

Zřejmě bude něco blbě nastavené v televizi a ten reset TV by měl/mohl pomoct.

Pokud bys měl možnost vyzkoušet PS4 od někoho jiného na tvé TV a nebo naopak, taky by to nebylo na škodu.

Jinak jak píše kolega @mirai_trunks určitě bych zkusil resetovat TV.

Ahoj, tak provedena kompletní obnova TV. Už jsem myslel, že to zabralo, ale bohužel ne. Skoro celý den to vypadalo dobře, ale pak jsem hrál na PS4 a přepl jsem cca na hodku v TV na aplikaci O2 TV, při návratu zpět opět na PS4 ten samej problé,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Slyším jen zvuk PS4 a bílá obrazovka viz příloha. Už jsem z toho celkem zoufalej. O od té doby už se to zase se.....

IMG_1526.jpg

IMG_1527.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu