Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Audio-Technica ATH-M50xBT kompatibilita s ps4


liborpoulik

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pravěká hloupá otázka, jak funguje bluetooth ?, nikdy jsem to neměl, přijímač od sluchátek napojíš do usb konzole, něco jako receiver k bezdrátovému gamepadu na počítač ?

Takže bezdrátově bluetooth fungují pouze sluchátka od Sony,Platinum, či Gold atd. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ak k tomu dokúpiš BT dongle ktorý sa vie správať ako zvukovka, tak to pôjde. Takto s PS5 (a v minulosti s PS4 aj PS4Pro) používam ležáky B&W PX. Dongle ktorý mám je Creative BT-W2 a funguje parádne. Sluchátka normálne dávajú aj pseudo-spatial audio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pres ten Wifi dongle to funguje prakticky stejne, zvukovka a signal jde pres wifi. Ale todle pres BT ma vyhodu kdyz mas jiz kvalitni sluchadla s BT a nechces jich mit doma vic jen na konzoli. Co nejakej Lag? nepozorujes zpozdeni za obrazem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pres ten Wifi dongle to funguje prakticky stejne, zvukovka a signal jde pres wifi. Ale todle pres BT ma vyhodu kdyz mas jiz kvalitni sluchadla s BT a nechces jich mit doma vic jen na konzoli. Co nejakej Lag? nepozorujes zpozdeni za obrazem?

Lag prakticky žiadny, dongle aj sluchátka vedia aptX a predpokladal by som že to cez to aj šlape. Inak presne ako vravíš, ležali mi tam, než ich predávať za 4-ku (kupované za 10k [emoji2960]), používam na toto [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 40 minutami, magyar napsal:


Drátovky zahoď a kupuj bezdrát. Drát používajú komouši emoji1.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A proč jako ? Řekni mi důvod.

Jednoduše napichnu do dualshocku, stejně jako do discmanu, nestarám se o nabíjení, mám nižší cenu a podle všeho mají dráty i lepší zvuk, ale bezdrát má taky své výhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lebo stále kabel. Nič iné. Bezdrát idem už 7 rokov, lebo ma desne štvali káble všade. Aj medzi ovládačom a sluchátkom by ma dnes už desne štvali. Vždy som radšej utratil viac než bežný priemer za výrazne lepšie bezdráty, ale mal som kvalitu drátov (preto väčšina sluchátok doma = B&W). Takže prečo nie? [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu