Jump to content
  • 0

Audio-Technica ATH-M50xBT kompatibilita s ps4

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ak k tomu dokúpiš BT dongle ktorý sa vie správať ako zvukovka, tak to pôjde. Takto s PS5 (a v minulosti s PS4 aj PS4Pro) používam ležáky B&W PX. Dongle ktorý mám je Creative BT-W2 a funguje parádne. Sluchátka normálne dávajú aj pseudo-spatial audio.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

• 0
  • Junior Moderators

Pres ten Wifi dongle to funguje prakticky stejne, zvukovka a signal jde pres wifi. Ale todle pres BT ma vyhodu kdyz mas jiz kvalitni sluchadla s BT a nechces jich mit doma vic jen na konzoli. Co nejakej Lag? nepozorujes zpozdeni za obrazem?

• 0
Pres ten Wifi dongle to funguje prakticky stejne, zvukovka a signal jde pres wifi. Ale todle pres BT ma vyhodu kdyz mas jiz kvalitni sluchadla s BT a nechces jich mit doma vic jen na konzoli. Co nejakej Lag? nepozorujes zpozdeni za obrazem?

Lag prakticky žiadny, dongle aj sluchátka vedia aptX a predpokladal by som že to cez to aj šlape. Inak presne ako vravíš, ležali mi tam, než ich predávať za 4-ku (kupované za 10k ), používam na toto

• 0
před 40 minutami, magyar napsal:

Drátovky zahoď a kupuj bezdrát. Drát používajú komouši emoji1.png

A proč jako ? Řekni mi důvod.

Jednoduše napichnu do dualshocku, stejně jako do discmanu, nestarám se o nabíjení, mám nižší cenu a podle všeho mají dráty i lepší zvuk, ale bezdrát má taky své výhody.

• 0

Lebo stále kabel. Nič iné. Bezdrát idem už 7 rokov, lebo ma desne štvali káble všade. Aj medzi ovládačom a sluchátkom by ma dnes už desne štvali. Vždy som radšej utratil viac než bežný priemer za výrazne lepšie bezdráty, ale mal som kvalitu drátov (preto väčšina sluchátok doma = B&W). Takže prečo nie?