Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Days Gone - | Problem |


Kristian

Recommended Posts

no potkala tě smůla.....říká se tomu driftování ovladače-prostě nějaký problém s mikrospinači u těch kloboučků...u ps4  mne to nepotkalo-tam jsem měl  dva ovladače  a hráli na tom pak i pětileté děcka-i když jsem mohl vysvětlovat že to nemají tak drtit a vylamovat při hraní tak si stejně dělali po svém- takže to dostalo určitě kapky ale žádný problém... no a přesně to mi začal dělat po třech měsících druhý koupený ovladač k ps5- choval jsem se k tomu velmi něžně 🤣.....tak jsem si vědom že k žádným kolizním jednáním při hraní nedošlo...nespadlo to ...a podobně-taky jsem zkoušel resetovat.. je zajímavé že jsem vlastně používal oba dva ovladače souběžně -takže zas tolik to opotřebované nebylo-takže asi fakt hodně záleží jestli máš smůlu a koupíš zmetek...nakonec jsem to řešil jsem to přes záruku/Alza/ po asi dvou týdnech-samozřejmě to poslali do servisu-a  dali nový...uplynulo pár měsícú a zatím je klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu