Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SW: The Force Unleashed


dvbman

Recommended Posts

Tak jsme se po 14 letech dočkali: STAR WARS: The Force Unleashed pro NSW !

Úplně jsem si vzpomněl, jak jsem kdysi kvůli původní verzi přecházel z XBOX originál na X360, ty jo a oni udělají na NSW úplně pozměněnou verzi !

No, grafika nic moc, hlavně v anim. scénách to měli raději lépe vyrenderovat, ale super, že se dá sekat mečem a kouzlit pomocí Joy-con Motion pohyb.senzorů !

Je tu někdo, kdo by mi vysvětlil, proč po 14 letech a co je to vlastně za dějovou linii ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Na TFU na Switch jsem se hooodně těšil, grafika mi upřímně ani tak problém nedělá - je to prostě port z Wii, takže jsem neočekával nic extra (navíc mám hozenou rezervaci na Steam Deck, takže tam si pak někdy plnou verzi dám :D). Graficky je to navíc pořád lepší než PSP verze (akorát mě mrzí, že tu není "missions" mód z PSP). Jedu teda osobně bez motion ovládání, i když jsem se těšil, až si ho zkusím, tak jsem tomu nějak nepřišel na chuť :D

Co se dějové linky týče: Je to součást Expanded universe (tzn. není to oficiálně canon), proto se některé věci dublují/rozcházejí s tím, co je třeba ve filmech/knihách. Já měl ale TFU sérii vždycky hodně rád, takže mi to upřímně vůbec nevadí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu