Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

pod baterkou je označení 7D, takže to TA-088v3 není. Prý to psp už flashnuté bylo, jen si omylem přeinstaloval na originální fw.

A nemáš v PSP s CFW desku, která vytvoření Pandory neumožňuje? viz. návod a aplikace pro zjištění přesného typu desky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravím všechny, mám PSP-1004, udělal jsem vše přesně podle návodu, ale ať chci spustit kteroukoliv utilitu ze seznamu, tak mi to hlásí The game cannot be started. The data is corrupted. .. prosím kdo by se mě ujal s radami jak postupovat atd. byl bych moc rád.. moje ICQ je 449-788-748 a email fox.corporation@seznam.cz .. moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ahoj, mohl by mi prosím nějaký více erudovaný jedinec sdělit, zda PSP od ktereého mám pouze fotku krabice lze flashnout na CFW (5.50 GEN-D3 třeba)? resp. zda to jde z té krabice vyčíst. (Já už PSP flashlé mám, ale tohle si chce koupit kamoš)

Předem děkuji a přikládám foto:

post-6112-14687155283845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám menší problém, postupoval jsem podle návodu (http://console-forum.net/showthread.php?t=11173), vytvořil jsem PB i MMS, oboje jsem dal do PSP které chci flashnout, naběhlo mi menu kde si vybírám co chci nainstalovat (Install 5.00 M33 - nainstaluje 5.00M33, Install 5.00 OFW, atd.) ale pak jsem chtěl postupovat podle poznámky: "Pozn. Pokud chcete flashnout jiné PSP než na kterém byla MMS vytvořena koukněte jestli míte na kartě soubor /TM/DC8/act.dat. Zazálohujte si ho do PC. Pokud byste s tímto souborem na kartě flashli jiné PSP ztratilo by přístup na PSN. Tento soubor je pro každé PSP unikátní." tak jsem to zase vypnul a vše zkotroloval, vše bylo tak jak mělo tak jsem PSP vypnul a zase zapnul ale už se mi nepovedlo dostat do předchozího menu (PSP naběhne do klasického menu- tuším že se mu říká XMB (nevím, v tomto jsem amatér) i kdyš jsem držel nadefinované tlačítko- vše podle návodu). Mohl by mi prosím vás někdo poradit co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze na FATku vytvořenou PB použít i ve Slimu ? Dle diskuze v jiném vlákně by silnější 1800mAh FAT na SLIMU jet měla.

Opravdu stále ještě nejde ani novými nástroji "Pandora Installer for 3.xx rev.4" vytvořit PB na jiném Slimu než na TA-85v1 , který měl původně fw 3.60 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A naopak ? Půjde na PSP FAT s CFW vytvořit PB z tenké 1200mAh SLIMkové baterky pro pozdější Flash PSP 2004 SLIM ?

Vím,že půjde nacvaknout,ale jde mi o to,jestli PSP FAT 1004 s tenkou baterkou nastartuje a bezproblémů PB vytvoří. Dle mě by měl,protože kapacita by se měla projevit pouze na kratší výdrži, čož je nám teď jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze na FATku vytvořenou PB použít i ve Slimu ? Dle diskuze v jiném vlákně by silnější 1800mAh FAT na SLIMU jet měla.

Opravdu stále ještě nejde ani novými nástroji "Pandora Installer for 3.xx rev.4" vytvořit PB na jiném Slimu než na TA-85v1 , který měl původně fw 3.60 ???

Ne, žádnej novej nástroj na to opravdu není, protože je to otázka HW v nových PSP, který tomu zamezuje.

A naopak ? Půjde na PSP FAT s CFW vytvořit PB z tenké 1200mAh SLIMkové baterky pro pozdější Flash PSP 2004 SLIM ?

Vím,že půjde nacvaknout,ale jde mi o to,jestli PSP FAT 1004 s tenkou baterkou nastartuje a bezproblémů PB vytvoří. Dle mě by měl,protože kapacita by se měla projevit pouze na kratší výdrži, čož je nám teď jedno.

Slim baterka není s PSP Fat kompatibilní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Čus lidi nevim jestli se mám ptát tady ale skusim to potřeboval bych buď downgrade nebo rovnou celej flash PSP jelikož jsem jak trubka upgradoval na FW 6.31 tak nemůžu vytvořit pandora battery a jsem v prd..... PSP flashnout asi určo jde jelikož má pod baterkou DATE CODE : 7C prosím jsem z prahy . Díky za odp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu