Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Shift 2: Unleashed


MaweR1cK

Recommended Posts

Tak ono také záleží na tom, co všechno Shifty 2 nabídnou okolo závodů.. To, že to vypadá skvěle neznamená, že to bude zábavné po měsíci hraní a to bylo také největší slabinou jedničky..

No nevim jak tebe, ale jednicka me bavila do dnes... Rozhodne lepsi jak GT5 (muj nazor). Pred tydnem jsem prodal Shifty spolu s GT5, a uz cekam na predobednane Shifty 2 :D

Taky se nemuzete dockat? :D

Jen pro upresneni, vite nekdo presne datum? Nekde uvadeji 29.3. a jinde 1.4. (oboji je z EA webu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam stejenj nazor, taky me NFS bavi vic nez GT5, nekdy je ta realita uz na ukor hrantelnosti a to si myslim ze je spatne, NFS uz davno neni vylozene arkadovy, proste co se tyce hratelnosti a zabavy tak je NFS lepsi.... snad se u Shift2 nestane ta realnost nehratelnou :-) ale to se nebojim, bude to pecka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trailery vypadaji fakt dobre... jen trochu nechapu to rozmazavani pristrojovy desky, volantu apod... (ve vyssi rychlosti). Bylo to i v Shiftu 1...

Sice nemam Ford GT, 911 GT apod abych posoudil jestli to tak je i v realu, ale dost o tom pochybuju :)

Dalsi vec o ktery pochybuju je ze clovek vidi cernobile po lehkem narazu do mantinelu :)

Ale jinak luxusni hra... uz se tesim na ty eventy (rychly start, skvela zatacka, bezchybne kolo), bylo to i v jednicce, nevite nekdo kde najit seznam co tam bude a nebude?

Ted ani nevim jak se to jmenovalo... Badges, nebo tak nejak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal k NFS SHIFT 2 pro PS3 na FIWC v Praze a mám z toho takové rozporuplné pocity.. Najednu stranu se mě líbí model poškození a vozovka, přes to mě to přišlo takové zvláštní.. No a vypadá to, že se to cestou simulace GT5 asi nevydá, protože auto docela solidně plavalo.. Některé věci jsou naprosto krásné graficky, ale jsou tam pak věci, které ten pěknej pocit berou.. Nevím no. Asi to za GT5 nevyměním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trailery vypadaji fakt dobre... jen trochu nechapu to rozmazavani pristrojovy desky, volantu apod... (ve vyssi rychlosti). Bylo to i v Shiftu 1...

Sice nemam Ford GT, 911 GT apod abych posoudil jestli to tak je i v realu, ale dost o tom pochybuju :)

Dalsi vec o ktery pochybuju je ze clovek vidi cernobile po lehkem narazu do mantinelu :)

Ale jinak luxusni hra... uz se tesim na ty eventy (rychly start, skvela zatacka, bezchybne kolo), bylo to i v jednicce, nevite nekdo kde najit seznam co tam bude a nebude?

Ted ani nevim jak se to jmenovalo... Badges, nebo tak nejak?

Aha, tak kdyz jedes ve velky rychlosti tak se ti rozmazava cesta ale tou rychlosti nemyslim 120 KM/H :D, tak kolem 300km/H znam z vlastni zkusenosti, kdyz na nejakej sraz tech sportaku jsem jel se strejdou a nejakej typek tam prijel s MClaren F1 a svezl me po nejakym tom okruhu, este ze to bylo dlouhy a rovny jelikoz to pak nevidis vubec na cestu nic,. vsechno je rozmazany ale palubku jsem videl :D, trosku mi bylo na zvraceni ale urcite zivotni zazitek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ohledně toho černobílého obrazu při nárazu mám bohužel vlastní zkušenost.

Ani ne před třemi týdny jsem měl nehodu, u které jsem první sejmul plastový patník a viděl jsem normálně barevně.

Ale za patníkem byl strom a ten jsem bohužel trefil dveřmi na mojí (řidičově) straně v 60 km/h a víc jak 10 minut jsem neviděl nic. Až pak mne probrala mě jakási ženská. Takže asi tak k údajné realitě černobílého obrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je to dvě hodiny,co mi domu dorazilo Shift2. Můj názor co se týče ovládání: Zapomeňte na ovládání u GT5,zapomeňte na to,co jste se naučili v Shift1,tohle je ale úplně o něčem jinym. Jenom první dvě kola,co vám půjčí GTR a podle toho nastaví vaše parametry jsou docela dost zajímavé.Ať s volantem,nebo s DS3 to bude chtít hodně cviku,než dostanete auto pod kontrolu.Za dvě hodiny hraní nemůžu říct nic moc o hře,ale zdá se,že se fakt tváří spíše jako simulátor a to i pokud máte zapnutý sem tam nějaký ty asistenty.Nebude to taková sranda dojet jako první díl.Ale uvidíme časem.Snad se to poddá....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po sklámání z posledních her NFS, tím myslím Carbon, Prostreet a tak podobně si myslím že tahle hra bude sklamání, poslední dobrej díl byl Underground 2, pak to šlo z kopce, Most Wanted bylo ještě dobrý, skvělej příběh a závody ale ty policejní honičky, to bylo hrozný.... A navíc myslím že legální závody se k NFS opravdu nehoděj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem naopak rád že to vydalo tímto směrem... jediný NFS co mě totiž bavily byly Hot Pursuit 2 na PSone :) a Shifty 1... jinak to tunění a nějaký pouliční závody ala rychle a zběsile ?? pro mě teda hrozná blbost.. :)

Blbost? O tom NFS bylo a taky má bejt! Vždy to bylo o nelegálních závodech, Shifty už takřka nebyli ani takový NFS jak ho většina zná... Ale to Hot Pursuit 2... To je klasika,pamatuj jak jsem to jako malej hrával na PC........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost? O tom NFS bylo a taky má bejt! Vždy to bylo o nelegálních závodech, Shifty už takřka nebyli ani takový NFS jak ho většina zná... Ale to Hot Pursuit 2... To je klasika,pamatuj jak jsem to jako malej hrával na PC........

O tom NFS vzdyvky nebylo, ty zacatky si ani nemuzes pamatovat, nepamatuju si je ani ja (primo)...o tuneni je to az od undergroundu...pred tim byla serie NFS uplne o nicem jinym a az underground se vydal novym smerem..ano undergroundy byly asi vrchol serie (osobne mam nejradsi U2)..ale NFS je hlavne o autech a arkadovem jezdeni a to v mnohych podobach....a Shifty jsou jednim z nich, dalsi "restart" serie, stejne jako to bylo u undergroundu...shift 2 je navic alternativa k serii _NFS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu