AnarkiSKW Posted January 8, 2011 Report Posted January 8, 2011 Flešoval sem benq a po procesu erase my vypli proud zalohu omf samozřejmě mám,ale mechanika je hluchá neni v ní žadnej firm po zapnutiPC mi jí nic nenajde dá se to nějak zachránít nebo mam sehnat novou:ziped: Quote
0 McLareniak Posted January 8, 2011 Report Posted January 8, 2011 Skusil si v DOSE? Ja som mal podobny problem a vo Win mi ju nechcelo najst a zamrzal mi comp ale v Dose mi to islo Quote
0 xmod Posted January 8, 2011 Report Posted January 8, 2011 Zkus Dosflash pokud jí nevidí Jungleflasher, jak se chová pokud ji vrátíš do xka, najede, nebo se ani neotevře ? Quote
0 AnarkiSKW Posted January 8, 2011 Author Report Posted January 8, 2011 v xku je uplně mrtvá vubec se neotevře,zkusim dosflash uvidim co to udelá Quote
Question
AnarkiSKW
Flešoval sem benq a po procesu erase my vypli proud zalohu omf samozřejmě mám,ale mechanika je hluchá neni v ní žadnej firm po zapnutiPC mi jí nic nenajde dá se to nějak zachránít nebo mam sehnat novou:ziped:
3 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.