Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra tak mi to nedalo a musel jsem ten cfw nainstalovat spolu s ftp klientem. Trochu jsem se v tom hrabal a zajímalo by mě, k čemu tam je složka 0://dev_flash/ps2emu/??? Já myslel, že to PS2 hry nepřežvejká?

Important to note, the ps2 emulator requires hardware, so it will most likely only work on fat PS3s.

Česky: Důležitá poznámka PS2 potřebuje "jinej" hardware tzv ze by to mohlo pravdepodobne fungovat na Fatkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dobre chapu ze zahranicnich serveru, ma byt dnes uvolneny novy CFW od Waninkoka. Uvidime, co nam prinese.

Dalsi zjisteni: vydaji ho dnes ve 12:00h, musi udelat jeste nejaky zaplaty.... ( ze zdroje PS3SOS )

http://psx-scene.com/forums/f188/waninkoko-cfw-will-released-update-unreleased-76276/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz je to venku http://www.ps3iso.com/showthread.php?t=45107

Quote:

Originally Posted by aussiesuree

So the backups load from the HDD???? Pls answer me........

yes, GT5 on my internal HDD, loads straight into it

NEINSTALOVAT!!!Spoustě lidí tento CFW udělal z PS3ky cihlu (Brick). Flukes napsal, že se nediví, protože autor tohoto CFW se dost neopatrně hrabal v LV2 a je mu jasné, že to způsobuje náhodné bricky konzolí. Vyčkejte ještě, na nápravě se údajně pracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je vydaný seznam modelů, na kterých to způsobí Brick, jedná se v podstatě jen o 20 a 60GB verze, kde byla jiná velikost NAND, ale stále je spousta bricků i u všech ostatních modelů, stačí i malá chybička při postupu flashe a máte konzoli na vyhození z okna.A ten borec není nový, má na svědomí pár hacků na Wii i další, z hlavy nevím, četl jsem to včera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! O víkendu jsem zde řešil s několika lidmi problém ohledně zkopírování hry do PS3 přes FTP. Zádrhel byl v tom, že jsem přehlédl info výše, že je nutné mít upravené PKG (EBOOT) konkrétní hry.Postup je, jestli jsem to správně pochopil,že PKG nahraji na flešku, nainstaluji do konzole, vytvoří se mi ikona hry pod ikonou ovladače poté v TC si v okně PS3 najdu ID hry s EBOOTem a z druhého okna ext.disku do něj zkopíruji USRDIR bez orig. EBOOTu.

Problém mám teď, kde vzít upravené PKG, je zde na foru nějaká sekce s kni*****u upr. PKG (či někde na netu?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu