Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi zapnout Xbox 360


Matejicek926272

Otázka

Čau, dámy a pánové nevím jestli to je Xbox 360 E nebo něco takového, není to SLIM, je normal (obdelníkový tvar), a potřebuji poradit, víte nevíte. Hele jak to říct, nejde mi zapnout, ješte minulý rok 2022 mi fungoval ale teď prostě mi ani nezezelená ta kontrolka (xko). Ségra s jejím klukem si půjčovali HDMI kabel aby propojili notebook a televizi takže nevím jestli tam něco omylem odpojili nebo tak něco ale asi 5x si to udělali a po páté už mi přestal fungovat Xbox, kabely mám všechny doufám zapojené, ale ještě zkontroluji, televize a setobox fungují, jediný Xbox se mi nerozsvítí, jsem docela smutný a nechci si šetřit 7K na Xbox one (ikdyž by to byl asi win) abych pak zjistil že stačilo na tom Xboxu jenom něco připojit. Byl bych moc rád a vděčný kdyby někdo pomohl! 🙂

(chci dodat ještě něco, asi v roku 2021 mi přestal fungovat na Xboxu YouTube a webové stránky takže jsem si ani tam nemohl vyhledat nějakou pomoc, a nešel už mi ani vytvořit Xbox LIVE účet, takže tak, díky moc za pochopení)

IMG_20231023_180434.jpg

Upraveno uživatelem Matejicek926272
Zapomněl jsem dodat název [xko]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Párkrát se mi stalo, že byl špatně "dostrčenej" kabel ve zdroji, dívám se, že tam máš podle fotky i nějakej USB dongle na ovladač. Zkus úplně včechno i HDMI odpojit, propojit to jen do el. a zapnout - někdy i špatnej HDMI dělá paseku.

Zapnout tlačítkem, ale taky zkusit zapnout tlačítkem na vysunutí DVD, jinak jedině servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu