Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dilema: DS fat vs DS Lite


javak810i

Recommended Posts

Zdravím, mám menší problém. Mám doma 2 DSka - staré a lite. Lite jsem koupil za 1500, to staré za 1000Kč a kupodivu se nemůžu rozhodnout, které si nechat a které dát bratrovi. DS lite je super, má mnohem lepší display, nastavitelný jas, ale hůř se mi drží, už má taky trochu vyvyklaný D-pad a GBA hry přečuhují. Naopka staré DS je velké, ošklivé a těžké, display a jeden stupeň jasu taky nic moc, ale drží se mnohem líp, má lepší tlačítka, GBA hry nevyčuhují a má hlasitější repro. Tak které z nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to opravdu záleží na tobě :D. Co jsem držel FATko, připadal jsem si neohrabaněji a obecně se mi na něm hrálo hůř. Lite by byla pro mě jasná volba, co se týče i větší výdrže baterií (pokud ovšem hraješ na FATku doma s nabíječkou, tady by problém nebyl). S GBA kartičkama mám jen jednu zkušenost, a to když jsem ji strkal do Litka. Připohledu na výtvor jsem se nijak nezhrozil a špatně se mi taky nijak nehrálo :). Co se tlačítek týče, mám velice malou ruku, proto se mi na Lite DSku hrálo lépe než na FAT verzi. Ovšem pokud máš ruku větší, tak chápu proč se přikláníš k FATku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu