Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tekken90 : nastavení nevim ale přeju ti at se ti to podaří je to sakra těžký já nemohl dát ani bronz,tedka sem dal loeba na bronz tak mam za všechny speciály tu trofej aspon :-).

Jinak nevíde někdo co všechno musí bejt na zlato?popřípadě když mam A-spect a jak je těch 9 skupin vždycky a v jedný z nich je takovej ten turnaj 5-6 závodu a já ten turnaj vyhraju ale na jedný trati sem dojel druhej musim opakovat tu dotyčnou trat nebo stačí že mam prostě tu skupinu na zlato ?

PS:potřebuju pučit jedno autíčko ted nevim jak se to píše chaparel 2J nebo tak nějak :D + potřebuju někoho kdo mi bude prohánět jezdce(oplatim)potřebuju 35 lvl abych mohl jet už tu enduraci 24 hodinovou. Dík. Nick:bekulda budu čekat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bekulada: -Skupina na zlato nejspíš stačit nebude, i každý jednotlivý závod musíš mít na zlato.

-Na první Endurance ti stačí 35 lvl a na druhý 40 lvl.

Chtěl jsem se ještě zeptat... slyšel jsem , že jsou dvě verze GT5 a u jedné z nich nemusím jed 9h a 2x24 h ( u aspec ),

slyšel jste o tom někdo něco ? Jinak platinka je za rohem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Zdravím jezdim karieru a když vyhraju zavod tak pak dostanu auto v car deliveri jde si stama to auto nejak nechat protoze kdyz pak vyhraju dalsi zavody dostanu nove a premaze se me to a nemam ho v garazi ... dekuji za rady

Pokavaď si nepřidáš z delivery do garáže, pořád ti tam zůstané v delivery, a když si ho přendáš do garáže, tak ti zůstane v garáži dokavaď ho neprodáš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Jedno to plochy" :lol:

btw co pouzivate na PP 650 seasonal eventy?

Zrovna se chystam nakupovat, tak premyslim jestli vzit neco okolo 1mil, nebo vzit rovnou BMW mclaren z Online collectors dealership/peageot 908/audi r10, ale zase dat 4mega pred tim nez udelam ten 10mega trofej mi pripada trochu moc... ideas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jedno to plochy" :lol:

btw co pouzivate na PP 650 seasonal eventy?

Zrovna se chystam nakupovat, tak premyslim jestli vzit neco okolo 1mil, nebo vzit rovnou BMW mclaren z Online collectors dealership/peageot 908/audi r10, ale zase dat 4mega pred tim nez udelam ten 10mega trofej mi pripada trochu moc... ideas?

Já to jezdím s čápem, easy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu