Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

a jen ty premium káry mají lepší fyzickej model poškození, propracovanej interiér atd.?

fyzickej model poškození mají oba stejný , premium mají lepší vyzuální poškození + mají ineriér (Když to není nějakástudie, tam samo interiér taky není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevíte prosim vás jaké gamepady podporuje GT5 ? Mám Logitech Rumble pad 2 a když chci hrát splitscreen tak mi GT5 napíše že ho nepodporuje ať tam prdnu originál Dualshock.... Hledal jsem nějaký výpis ale nemůžu žádný najít. Nechci koupit gamepad a dočkat se toho že mi hra zase napíše že ho nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravím, dneska jsem si koupil PS3 a jako první hru jsem zvolil GT5... kdybyste hráli někdo online, tak si mě kdyžtak přidejte s nickem pejths... 2007-2012 jsem jezdil ne zrovna neúspěšně online závody na rfactoru, takže snad nebudu moc ztrácet na vás časem :) těším se případně na trati nashle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pitbu2l:klidne si ho nechej mam ho rad, ale obejdu se bez nej a mit ho v obou svetech je neco jineho skoda ze felclajsnu nenajdu ani v gt6 to bude jest moje prvni auto

Jestli ho chces napis zpravu na ps3 poslu ti ho znova ok???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu