Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

dobry den. vcera jsem si koupil ps3 a dostal jsem k tomu hru grand turismo 5. jaky mate vy pocity z teto hry ? me osobne nenatchla ani ovladatelnost ani grafika. ted si rikam jestli sem neudelal chybu zakoupenim ps3, protozd tato hra me vubec nebavi i kdyz vim ze na nejake zavodni hry moc nejsem, prece jen sem cekal ndco vic. jakou hru byste mi mohli doporucit ? mam objednanou fifu 13, ktera me na pc opravdu s PES 13 bavila. diky za komentare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak GT5 už je nějakou dobu na trhu, takže nemůžeš čekat, že to bude nejnovější pecka co se týče fyziky a grafiky...stejně jako PS3...pokud ti jde o super grafiku atd, měl sis počkat na PS4, který za pár měsíců vyjde..GT5 tě musí chytnout, abys ho hrál, pokud tě nebaví závodní hry, tak tě to asi ani moc bavit nebude....kdyžtak si stáhni z PS storu gran turismo 6 demo a uvidíš, jaký tam jsou rozdíly oproti GT5, třeba tě to osloví víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Neudělá někdo zkušený topik na pořádání GT srazů ? Že by jsme se vzdycky domluvily a udělaly serii zavodu, co by to bylo za typy aut by se domluvilo v topicu nebo přímo ve hře.. Bylo by dobré kdyby ten vedoucí měl handsfree, nebo třeba klávesnici aby stíhal všem odpovídat. Sice bych se rád této funkce zastal ale nejsem v GT zase tak zkušený protože ho vlastním jen pár týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu