Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Začal jsem zkoušel tuhle hru a mám pár dotazů:

1) Dají se závody startovat norálním startem? Nebo jen naskakovat do rozjetejch aut?

2) Dá se vypnout "nápověda co zařadit"? Občas se mi zplete kterou rychlost z těch dvou vlastně mám a řadím blbě. A pak mě rozptyluje, když úseku kde lze jet na pětku na mě zuřivě hra bliká dvojkou.

3) Když kupuju auto, je nějaká možnost nahlídnout jaký má parametry abych mohl rozhodnout který je lepší?

4) Daj se auta v garáži aspoń trošku upravovat? Třeba aspoň vybrat jinou základní barvu?

Na tuhle hru jsem byl hodně zvědavej. Ale zatím jsem spíš rozčarovanej. Takový hezký ana oko, ae možností minimálně.

EDIT:

Ještě dva dotazy se vyskytly:

5) Když to člověk někam narve, jak se tady řadí zpátečka?

6) je normální že se t ove velkých chumlech časne trochu cukat? Jel jsem event co můžete vybrat když kupujete auto - 16 stejnejch aut, v první zatáčce vypukla mela a FPS šlo znatelně dolů :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nejde.. jenom v online sou nekdy normalni starty

2) nejde.. a me to nekdy spis pomaha..orientacne aspon vis kolik bys mel zhruba jet

3) parametry jezdi nebo sou napsany dole pod autem.. zajimat by te mel akorat nahon (4WD, FWR, MR, FF) a pocet koni (Bhp)

4) nene.. nejdou.. pokud chces jinou barvu tak si musis auto koupit novy.. Az dokoncis tridy C,B,A tak se ti otevre mimo tridy S jeste polozka Quick Tune pred kazdym zavodem tak aspon tam si muzes trochu vyhrat

5) defaultne je myslim trojuhelnicek

6) nemelo by to byt nak extremni.. samozrejme ze kdyz vidis plny pole tak se trochu cukat bude ale nic hroznyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

"Dobra" zprava pro vsechny fanousky GT! Na gtplanet.net postnul uzivatel amar212 velmi zajimavou vec. Ackoliv se tam dlouho nepohybuju tak sem se docetl ze ma naky kontakty v Polyphony Digital. No a vzhledem k tomu ze vsichni uz sou pomalu na mrtvici z toho ze o hre neni zatim vubec zadne info tak svazany mlcenlivosti postnul nasledujici vec:

Something so big is cooking, you can't even imagine the size of it.

And there is something else cooking, which you can't even imagine the price of it.

And the third thing is also in the oven, but you can't even imagine it's even baking. And besides that third thing there is something else in the oven, I'd say it's the oven itself.

And I guess everything will be presented in the gala dinner in the weeks or months to come, but at the E3 latest.

And then you'll find out that day of the Fiest is also known even today.

And yes, my NDA is killing me so much that I can't even tell you how much you should be hungry. But I can assure you it will be the Fiest of the Gods.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co na to říct? Přijde mi to jako až moc odvážná slova, která ovšem slýcháme u každé druhé hry :-/ Takže bych počkal až něco ohlásí a osobně si myslím, že zjistíme že o něco tak extra že si to neumíme představit nepůjde. Přecejenom jsou limitovaní rozpočtem jako úplně všichni ostatní - a ten rozpočet se odvíjí od předpokládanejch zisků - a ty nebudou mnohonásobně lepší než u všeho co zatím vyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to může být jen blablabla, to může říct kdokoliv :) každopádně mě osobně by vyrazilo dech to že by tam bylo více jak 2000 aut včetně interiérů a to tam podle mého nebude, tak co jiného by bylo tak šokující co jsme neviděli v žádné jiné hře, jen doufám že žádný NFS tuning :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avenger:

No osobně auta by mě tolik nepotěišli - přiznej si to, ale s kolika autama opravdu závodíš? Třea online aby jsi měl šanci? Ono ty velký čísla jsou sice fajn, ale člověk jich bohužel použije jen zlomek :-/ Aspoň v mým případě.

Mě by dostali - nadstandartním počtem tratí - něco jako 30 různých reálných okruhů (z toho většinu v růných variantách - krátká, dlouhá, reverse,...) a k tomu nějaký tratě z bodu a do bodu B. Plus pár městských tratí ala PGR4 (kde se dají vykouzlit tuny variací z jedné lokace) - to by byl závodní nášup kterej by vydržel roky. Ale k čemu jsou človkěu tisíce aut, když má 15 tratí?

Druhá věc by byl REÁLNEJ model poškození a opravdu reálný chování vozidel. Podpora volantu se spojkou. Možost převrátit auto apod.

Jinak ani nevím. Ale i tyle věci by byl pouze evoluce toho co už existuje. Nějakou velkou revoluční věc, kterou bych si něměl umět představit... tu si jaksi nedokážu představit jk by mohla v záodech vypadat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GLUTTON:

tyjo..vetsiho pesimistu sem tady snad jeste nevidel :D Ono prave tenhle dil uz by konecne mohl (MEL) byt ten, kde bude neco novyho (poskozeni, zmeny pocasi, poradnej online) A jestli psal ze to bude neco velkyho tak to, ze tam bude Brnenskej okruh by asi tak zhava zprava nebyla :D

EDIT: volant se spojkou (G25) Prologue podporuje tak nevim co delas :D

SADAKO:

to by byla hromadna sebevrazda potom :D

AVENGER:

Precti si to jeste jednou.. ten kdo to postnul uz v minulosti na tom foru poskytoval naky informace ktery fakt byly pravdivy! ne 2000 aut tam opravdu nebude.. uz jen proto ze jedno auto v GT5 trva skoro 6 mesicu! tipoval bych to tak kolem 500 ale kdo vi jak to potom bude s DLC.

EDIT: pro vsechy.. ten kdo to postnul tak neni nakej uzivatel co se tam zrovna zaregistroval ale je tam uz pekne dlouho a zna se s adminama takze se tomu da verit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem automobilový fanatik takže v mém případě by o potěšení opravdu šlo, samozřejmě okruhy by mne potěšily také ale už GT4 bylo docela bohaté na tratě - chybí mi tam snad jen SPA nebo Mille Miglia. Já si ale vystačím s Nordschleife..

Popravdě jsem docela rád že tam model poškození není... A i kdyby se tam objevil tak pořád to nebude takový šok o jakém je řeč, věc další je že pokud by chtěli poškození tak modelovaní jednotlivých vozů by se téměř zdvojnásobilo, nehledě na to že mnoho automobilek k tomu nesvolí... Já jen doufám že to neskazí nějakýma serepetičkama zpomalování času, jeko v gridu nebo evolution GT..Chování na simulaci už se blíží velice hodně realitě tak nechápu co myslíš tím reálným chováním vozidel. Dále už by to bylo nehratelné..

jak píšeš také nevím o jaké revoluci bude řeč...moc nového se toho vymyslet už nedá tak se necháme překvapit, ale podle mého to bude spíše v množství než v inovacích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avenger:

nazory na poskozeni se velmi lisijou..rekl bych ze je to dokonce 50 na 50. Ja osobne bych poskozeni velmi uvital protoze by to celou serii posunulo nekam jinam (coz me pripada ze spousta fanousku..VELMI konzervativnich fanousku nechce). Co bych ale uvital mnohem vic by byla konecne prepracovana fyzika kolizi. To znamena zadne tvz. "bumper cars".. i kdyz pokud by uz bylo poskozeni (ktery bude..nejspis) tak by tu fyziku prepracovat stejne museli.. dalsi vec, ktera uz by se mohla konecne vychytat je do protivny kvileni pneumatik a zvuky aut a motorů obecne. A celkove proste mensi sterilnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na jednu stranu chceš reálnost ale na druhou nechceš slyšet odpor pneumatik :)) zvuky aut jsou dobré přesně podle reálné předlohy takže opět nechápu, kolize jsou opravdu špatné, ale zase nechci aby se z toho stal Midnight Club... Jinak ty si myslíš že pokud trvá půl roku jednomu grafikovy tvorba modelu auta tak budou dělat navíc poškození? Popravdě tomu nevěřím, ale počasí tam určitě bude, už v GT4 byl náznak - mokrá tsukuba, doufám v to protože endurance závody jsou bez těhle nestrategických situací dosti nudné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemyslim oddelat zvuk pneumatik.. myslim oddelat to strasny kvileni a nahradit ho normalnim odpovidajicim zvukem. Zvuky aut sou realne?? tak to promin ale treba takova imprezza opravdu nezni spravne..stejne jako R8..stejne jako Z06 a takhle bych mohl pokracovat.. jeslti chces tak si projdi to gtplanet.net a tam na tohle tema mas mnoho topicu. Co se tyce toho modelovani tak myslim ze s poskozenim se uz tak nak predem pocitalo a v tech 6 mesicich je obsazeno i modelovani poskozeni pro kazdy auto (narovinu.. myslim ze jinak by to bylo tak 3 mesice) Naznak byl uz v GT3 - mokry Special Stage 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ja cetl seznam aut co tam ma byt-pres 10000 vozu!A az 200 trati,tak nevim jestli se tomu da verit.Ale aby jednomu programatorovi trvalo jedno auto 6 mesicu?Tomu neverim,dneska uz jsou programy,kde staci kolem auta projit s kamerou a je to.Co se tyce zvuku,tak opravdu za moc nestoji.To kvileni pneumatik mi uz leze taky krkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam,ze na vanoce 09 uz bude GT5 koncne hotove.PS3 jsem kupoval hlavne kvuli tomu,hned prvni den co se dostala do prodejny.Ted jenom cekam a nedockavosti slintam :P Mel jsem vsechny predchozi GT vcetne Tourist Trophy,mimochodem zatim nejlepsi simulator motorek.Tak doufam,ze GT5 bude tak naslapane,jak se o nem mluvi.Mrzi me,ze neni nikde alespon par obrazku k nakouknuti co bude noveho,treba nejake vozitko nebo trat.Uz jsem nedockovy jak maly Jarda. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam,ze na vanoce 09 uz bude GT5 koncne hotove.PS3 jsem kupoval hlavne kvuli tomu,hned prvni den co se dostala do prodejny.Ted jenom cekam a nedockavosti slintam :P Mel jsem vsechny predchozi GT vcetne Tourist Trophy,mimochodem zatim nejlepsi simulator motorek.Tak doufam,ze GT5 bude tak naslapane,jak se o nem mluvi.Mrzi me,ze neni nikde alespon par obrazku k nakouknuti co bude noveho,treba nejake vozitko nebo trat.Uz jsem nedockovy jak maly Jarda. :lol:

no to nejses sam. spousta lidi uz slinta nedockavosti a mozna i trochu nadava na polyphony digital ze nam neukazali zatim absolutne nic. Kazdopadne ÚDAJNE nejpozdeji na E3 budou odkryty prvni detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu