Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže už to valím dva dny..te´d si dávám oddech,teda spanek :D A-spec na 15lv,B-spec na 1lv..vše nádhera,už se to pomalu rozjíždí,samozřejmě klasické záseky u lotusu atd.Ale co mě opravdu štve jsou funkce opravy karoserie do puvodniho stavu v GT Auto..testoval jsem to s VW Lupo specialu co jsem uz nevim za co ziskal,na tom zavodu na Nurburgrigu v profi závodech..opravil jsem karoserii i motor,jedu zavod bez kolize,vletim na motor vse ok,na karoserii,a chce to po me 15000,opravim,zajedu zavod znova,motor zase ok a karoserie zase 15000,no kde je chyba :D zase jsem otestoval,tentokrat jsem tuknul a co se nestalo,zase 15000 :D zajimalo by me,jestly je tahle funkce nekde vice popsana a jak je odstupnovana(abych se porad nestrachoval,kolik me to bude stat napr.AC 427 ojeta cca. 200 000 na opravy hned jak jsem ji koupil,to je jasne na to jak je stara).Pokud se tedy tak divam a ridim se zdravim rozumem,tak pokud v GT life neco pouziju, okamzite se to projevi na sasi vozu,ale proc tak moc? I u practice to ma taky ma vliv,pokud dojde ke kolizi :( mazec proste.Snad to nefunguje i v Arcade!!!mohly to proste lepe odstupnovat a ne hned tolik,jj,princip opotrebeni je mi jasny,proste proc tolik :( jinak zatim zadna vytka ode me,krome mensi zmatenosti menu,narocnost pro me akorat,stalo za to cekat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak od soboty už konečně taky pařim, všechno super jen mě šíleně mrzí že nemůžu u všech aut mít pohled z kabiny. Za tu dobu co to dělali by to mohlo být:( A když srovnám s RACE DRIVER GRID , tak poškození v GT5 špatné,ale třebas se to zlepší úrovní :( a trošku mi schází že se s řidičem nemohu rozhlížet, třebas jestli někdo jede vedle mě a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ceska posta se KONECNE rozhodla mi dovalit GT5, takze ted instaluju. To to ale trvalo

OOOO Dekujem za velice uzitecnou informaci .To nas vsechny zajima ze uz mas GT5 :D

Me by zajimalo kdy budou nejaky tezky zavody?sem uz v Expert level 17 a furt je to detska obtiznost kde furt vyhravam.Vubec mi to prijde nejaky jednoduchy .zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam level 14 a porad ho v practise nemam:(

A koukam,ze na zlato bez volantu nemam sanci :D

Jinak,co se tyce toscany v noci s murcielagen,vcera jsem ji jel...pustil jsem si dalkovy ale porad jsem nevidel kam jedu,jel ksem prakticky poslepu,tj oprenej o barieru a boural jsem...jsem jedinej? Prijde mi se vy ostatni to mate ok,tak nechapu...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udělal jsem lvl 9 a trať se mi odemkla. Asi záleží na medailích (snažím se vše min. na stříbro, žádná bronzová a i za to jsou prémiová auta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu