Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

naco te zajima fw?GT5 stejne pustis jen na 3.50 takze pokud chces krast hry tak nebudes hrat GT5

Tobe dela dobre, ze skoro u kazdyho svyho prispevku do nekoho rejes? Pises tady neco o uzitecnych informacich, ale tvoje samotny prispevky maji informacni hodnotu naprosto nulovou. Sry za spam ostatnim, ale uz mi to proste nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lantos dekuji!!! Presne tak, mel sem tam napsano ze do konce zbyva 50 sekund a bylo to tam pres 20 minut. A potom pres 10 minut tam bylo ze zbyva 4 sekundy. Celkova doba instalace by voko 1 hodina a 10 minut.

2dEvilps3: presne tak, s tim rozdilem ze ja mel desnej strach ze se to seklo a ze je spatnej disk, vazne sem byl z toho vynervovanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem jak jste na tom s tím vytvořeným závodníkem pro B spec u mě jezdí jak nemehlo .

Dělá neskutečné chyby .

Je to koren,neni schopnej vyhrat s nadupanou c4 proti lupu a mini...ksem z neho na prasky,porad dokola kezdim sundy cup a modl

m se ze to prijde s jeho vyssim levelem:D

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže brácha musel aktualizovat na FW 3,50 aby mu to fungovalo je to tak?

Ano, musí se aktualizovat, aby GT5 šlo.

Ahoj všem jak jste na tom s tím vytvořeným závodníkem pro B spec u mě jezdí jak nemehlo .

Dělá neskutečné chyby .

No ono není od věci si vytvořit ze začátku raději jezdce, který bude mít rovnováhu v mentalitě a s tím se pak jezdí perfektně. Hlavně to chce průběžně mu dávat ty rozkazy vysílačkou ;) Já mám BSpec lvl 9 bez problémů zatim

Někdo to tu řešil,ale teď jsem zkusil tog gear beginner se samba busem a po X pokusech dojel první a otevřela se v Practicu a Arcade tato trať. Byli to nervy,ale...

No já mám Silver, a trať taky.. divný :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teku ta mentalita je od začátku malá.Schválně sem ho dal vytvořit znova a o moc větší mentalitu nemá.Navíc se mi zdá že na povely reaguje jak chce.Tak já už nevím co s tím.Na trati Eiger přetáčí auto v těch serpentýnách a lepší jak pátej nedojede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu