Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tsyyyyyyjoooo :D, sem si pohrál s nastavením řazení a vytunil jsem do maxima moje starý Ferrari z r.1976 a vytáhl 335 km/h z kopce :D, koupil jsem nastavitelný řazení a to jsem tunil, do ted jsem nevěděl, esli to je možný, a nastavitelný tlumiče jde taky ladit :D booomba!! zejtra jdu tunit Fiata 500 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim chci si udelat na vanoce radost tak kupuji gran turismo 5,volant logitech driving force GT, ale mam v pokoji malo mista tak uvazuji o drzaku na volant. nejaky podobny jako je tenhle, ale ten uz se bohuzel neprodava:

http://eshop.kak.cz/zbozi/hae105-porte-speedblack-volp1000-kovovy/

ma nekdo nejakou zkusenost s nejakym,muze mi nekdo nejaky doporucit?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim chci si udelat na vanoce radost tak kupuji gran turismo 5,volant logitech driving force GT, ale mam v pokoji malo mista tak uvazuji o drzaku na volant. nejaky podobny jako je tenhle, ale ten uz se bohuzel neprodava:

http://eshop.kak.cz/zbozi/hae105-porte-speedblack-volp1000-kovovy/

ma nekdo nejakou zkusenost s nejakym,muze mi nekdo nejaky doporucit?

diky

je to dobrej držák, sám ho používám. Zkus okcomputers.cz, měli ho tam za vyšší cenu, ale i tak se vyplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to dobrej držák, sám ho používám. Zkus okcomputers.cz, měli ho tam za vyšší cenu, ale i tak se vyplatí

jojo já dal na Zajíce a koupil jsem Speedblack Evo, za 1660 i s dopravou až domů. Je to ideální a bylo to rychle. Teď jsem se díval na OK Comp. kde jsem to kupoval a už to nemají :o/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zprdeleklika ... tam sem seklej taky :D ... kdyz se kouknes na typical oponent(s) tak tam mas auta co pojedou ten zavod.Bohuzel jedine co jsem videl v bazaru byl Ford GT40 Race car 69 ,ale zrovna pres 2 miliony sem nemel.

hh no pravě ty káry jsou hrozne nadupany ...a love taky nemam :( mam asi mega ..je to hrozně nevyvážený v tom že většinu závodů se dá zajet bezproblému a pak přijde něco takovyho ...no asi budu muset začít šetřít a koupit nějakou žehličku 800 koňovou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj bratr mi to ve čtvrtek objednával z Velký Británie. Zajímavý je,že jsme kupovali naráz dvě hry,Assassina a Gran Turismo,a dnes přišel Assassin,a Gran Turismo nikde. To mě neuvěřitelně naštvalo,zajímalo by mě,kde to je...:(

četl jsem článek o DPD že balíky otevírají a vykrádají, obzvláště u zahraničních obchodů. Konstatovali že je to stejně jedno, že je to pojištěné ........ mám to určitě v práci ještě v emailu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem článek o DPD že balíky otevírají a vykrádají, obzvláště u zahraničních obchodů. Konstatovali že je to stejně jedno, že je to pojištěné ........ mám to určitě v práci ještě v emailu

OT: tak tohle mě pobavilo http://fiser.blog.idnes.cz/c/159824/Ma-prace-u-DPD.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel podle toho návodu co je u disku vypnete psp a ps3 propojte je pak zapněte disk už jsem měl v mechanice(doufam ze to nevadi)pak najel do moznosti dal psp system vyskočila tabulka waiting for connection a nic rikam si chce to čas tak jsem se kouknul na ulici přišel zpatky a nic tak mi nekdo prosim podrobnym návodem poradte jak na to??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimvás mam dojet v Amateur nebo Beginer závody starých aut - mam dojem že Europe a Japan...ale ty auta na to nikde nejsou na prodej:( nevíte kde je mam koupit??

Musíš jedině sledovat bazar.Já tam na tyhle závody koupil do Japonskýho seriálu Mitsubishi Galant a ten evropskej jsem odjel s Alfou Romeo Giulia sprint.Taky koupená v bazaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu