Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem se rozhodl zkusit nějaké standard auto a koupil M3, vzhled je tak nějak, pro mě dostačující, hezky vymodelované, ale takovou zábavu jsem dlouho nezažil, na eigeru každá zatáčka nádherným dlouhým driftem...fyzika i standardu je naprosto výborná! škoda že nejdou měnit alespoň kola

chci se zeptat, nikde jsem nenašel jako v GT4 že jsem mohl zresetovat trofej a zajet celý závod znova a dostat tak opět auto, zdá se mi to, nebo to v GT5 není a auto nedostanu, takže když ho prodám mám už smůlu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MjollniR: Omg nic nečekam! Jen sérii GT hraju prvně tak neni důvod hned na mě prskat když se ptam slušně ne? Jinak do toho "bazaru" na ty starý auta koukam už asi 3x dny 7x hodin denně a nic - tak mi to přišlo divný...

Chce to bohužel čekat.Na toho Galanta jsem čekal dva dny a na Alfu snad tři.Už jsem to tady psal že je sranda shánět veterány.Jinak ten Dodge RAM jsem taky vyhrál ale už nevím zaco.Ty pick-up závody jsem s ním odjel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se rozhodl zkusit nějaké standard auto a koupil M3, vzhled je tak nějak, pro mě dostačující, hezky vymodelované, ale takovou zábavu jsem dlouho nezažil, na eigeru každá zatáčka nádherným dlouhým driftem...fyzika i standardu je naprosto výborná! škoda že nejdou měnit alespoň kola

chci se zeptat, nikde jsem nenašel jako v GT4 že jsem mohl zresetovat trofej a zajet celý závod znova a dostat tak opět auto, zdá se mi to, nebo to v GT5 není a auto nedostanu, takže když ho prodám mám už smůlu?

vsechny auta i ty co vyhrajes se daji sehnat v bazaru.kola menit jdou v GT Auto ,change wheels

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj závodníci, nevíte jak nejlépe upravit Loebovu C4 na ty jeho závody, nějak se mi nedaří, při driftu na štěrku strácí auto otáčky a pomalu se rozjíždí, zkoušel jsem skoro všechno vypnout, ale žádný hit to také nebyl ...

zdravim ...vypni si v předzávodním menu uplně všechny asistenty :P pak to jezdí jako blázen ...a dal jsem v klidu vše na gold

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krome ABS 1 si vsechno vypni.. rad si manualne a vzdy mej zarazenej vyssi stupen nez normalne (misto dvojky trojku). Pak se ty trate samozrejme nauc coz chvilku potrva. A TED TO NEJDULEZITEJSI a to je neplet si to ze zavodama v driftu. Cim min budes driftovat tim lepsi budes mit cas.. podle toho se rid a uvidis jak tvuj cas poleti dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na vas prosbu o pomoc...sekl jsem se v rally chalange u te prvni beginer u te uplne prvni...ted si myslite ze jsem lofas,ale zbyle dve mam s prehledem na zlato a tuhle ne a ne dojet,vzdy jsem posledni a to jedu bez asistentu,podle racing line a s max co to dovoli upraveno c4.Poradite nekdo?:(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam jenom hloupej dotaz.

Kdyz po zavode "dostanu" nejakou tu karticku "darek", kde je nejaky auto, tak kde ho potom mam? Kliknu dole na kamion, potvrdim kartu, ale pokud nedam, ze to auto chci hned pouzivat, tak jsem ho pak uz nenasel....

diky

pokud si ho vyzvednul z kamionu tak je v garazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam jenom hloupej dotaz.

Kdyz po zavode "dostanu" nejakou tu karticku "darek", kde je nejaky auto, tak kde ho potom mam? Kliknu dole na kamion, potvrdim kartu, ale pokud nedam, ze to auto chci hned pouzivat, tak jsem ho pak uz nenasel....

diky

Já je nejdříve taky hledal. Jsou sice v garáži, ale asi jsi přepnutý na premium auta a proto nevidíš ty standart. Přepínání Premium/Standart je vlevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu