Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...a jeste info co jsem nasel ohledne G27

padla pod volantem - funkcni

diody na volantu - funkcni

razeni pakou funkcni ale pouze do 6 rychlosti 7 uz nezaradime...(pouze padlama)

spojka - funkcni

bohuzel tim ze neni volant ofiko neni ve hre "obrazovka" k nastaveni G27 takze nejdou premapovat cudle (svetla, klakson, tlumeny/dalky) atd. a funguje pry jen horni rada cudliku :-( pohled dozadu a to druhy uz nevim :-()

Ahoj tak uz jsem to nedal a koupil G27 tak pokud to nekoho zajima momentalne G27 s GT5 funguje na 99%. Viz to co jsem psal nedavno.

Na volantu muzete jednim cudlem kouknout dozadu a druhym cudlem prepinat dalky/tlumeny ostatni zatim nefungujou.

Na radicce jsou funkcni cudle "START" "SELECT" smer. kriz, "O" "X" atd...

Jediny problem ktery mam je lehce posunuty centr volantu takze volant musim drzet lehce doleva abych jel rovne nic hroznyho ale skoda :-(

V GT5 Prologue tenhle problem neni.

Snad to odstrani patch s podporou G25/27 ktery by meli nekdy v prosinci uvolnit.

Jizda s klasickym H a spojkou je ve spojeni s GT5 opravdu pecka (jinou hru jsem zatim netestnul) a az se trosku s volantem rozkoukam (doted jsem mel obyc Logitech Driving Force jeste z PS2) bude to paradni hrani.

Jizda mi da se rict problem nedela ale drifty nedavam :( pokazde pretocim nebo dostanu kopanec na protistranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prosím trochu vysvětlit, kde vidíš rozdíly? Snad už příští týden budu schopen závodit, tak abych věděl, kde případně začít. Co očekávám je poměřit řidičské schopnosti s ostatními hráči.

GTarena je super ale my přijde dobrá jen jezdí jiným stylem . tohle je šampionát oni to mají o něčen jiném. každý si vybere to své . někdo obojí a někdo si udělá svůj vlastní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vse vyple krome stabilizace.a pomocná čára žádná. ale záleží na většině no

To je docela důležité.. Hodně lidí bude hrát na gamepadech a těm bude vadit i řazení.. Naopak nám s volanty by nejvíce vyhovovalo nějaké lambo s vypnutou stabilizací.. :D No uvidím podle toho jak se rozhodne. Vím, že mé požadavky můžou někomu připadat až moc hardcorové.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl jsen tech rozbor gt5 na eurogamer amoc jsem tam nepobral hd vs fullhd...pri full hd psali ze je vic pixelu...takze kdyz si na hdtv dam full hd,tak bude hra hezci?:D

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Včera jsem viděl v jednom nejmenovaném obchodě s elektrem, ps3 s gt5 zapojený jen scartem na nějakou lcdtv. Vypadalo to fakt hrozně a jsem rád že jsem zainvestoval do FULLHD, možná to bylo jen scartem a špatným nastavením , ale ten rozdíl je obrovský.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu