Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

To je docela důležité.. Hodně lidí bude hrát na gamepadech a těm bude vadit i řazení.. Naopak nám s volanty by nejvíce vyhovovalo nějaké lambo s vypnutou stabilizací.. :D No uvidím podle toho jak se rozhodne. Vím, že mé požadavky můžou někomu připadat až moc hardcorové.. :D

Zkoušel si už jezdit s tim maserati? Já včera neměl vůbec čas, ale vůbec mi to auto nesedí, ale je fakt že jsem mu dal jen 10 minut. Jinak Gallardo s vypnutejma asistentama pouze s ABS 1, je fakt něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Včera jsem viděl v jednom nejmenovaném obchodě s elektrem, ps3 s gt5 zapojený jen scartem na nějakou lcdtv. Vypadalo to fakt hrozně a jsem rád že jsem zainvestoval do FULLHD, možná to bylo jen scartem a špatným nastavením , ale ten rozdíl je obrovský.:bash:

Scart je hnus,to je ale neco jinyho,scart je z ery psx...ja mluvim o 720p a 1080p... Pochopil jsem ze na 1080p je horsi vyhlazovani,ale vic detailu...tak jsem zmatenej,zda si nemam dat na me hdready 1080p a vykaslat se na vyhlazovani...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi mam problem udelal jsem update konzole na verzi 3.55 a ted mi nenajede gran turismo 5 najede jen uvodni černa obrazovka s napisem gran turismo 5 a pod tim neco o online ale dal už to nejede nevite co stim dik moc je to tragedie jo už jsem skoušel se přihlasit na konzoli k druhemu profilu a hra najede jenže tim padem bez savu nevite co s tim to budu muset vymazat ty savy v tom profilu aby to jelo?jenže bych to jel od znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi mam problem udelal jsem update konzole na verzi 3.55 a ted mi nenajede gran turismo 5 najede jen uvodni černa obrazovka s napisem gran turismo 5 a pod tim neco o online ale dal už to nejede nevite co stim dik moc je to tragedie jo už jsem skoušel se přihlasit na konzoli k druhemu profilu a hra najede jenže tim padem bez savu nevite co s tim to budu muset vymazat ty savy v tom profilu aby to jelo?jenže bych to jel od znova

Uz to tak asi bude...nekdo na netu psal,ze mu to taky znicilo savy:(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já updatoval uplně bez problému.. :) Zase tak moc toho naježděnýho stejně nemám, takže by mě případné smazání savů nevadilo.. :D

No já vím, ale s víc jak 50% hry se mi to riskovat nechce, když tu ta šance je :D

Jinak GT5 prodlao už 5,5mil. kusů http://www.gtplanet.net/5-5-million-copies-of-gt5-sold-series-tops-60-million/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi před chvílí podařilo dokončit poslední šampionát v A-Spec Extreme Series a otevřel se mi nový mód Endurance Series, kde 1. závod na trati Grand Valley čítá 60 okruhů... už se na to těším...

Posílám pár screenů, jak se změnil vzhled + obrazovka s Endurance poháry

http://picasaweb.google.com/ps3.karol/GT5LVL25Endurance?authkey=Gv1sRgCPfMrqb3najF8QE#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4500,- ? ahá :D takže 3400,- je cenová bomba ,no rozmyslím ještě zda do toho pudu ale k vanocum by to bylo přijemny,jenže zas když si vemu cenu zakladu tak za zbytek peněz je hormada her tady ,no romyslím si to.Mate tu někdo colectors edition ? je tam ten model nissanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

updatoval jsem a pohoda,taky jsem měl strach o save,ale je bezpečně uložen a updatován na flash..jj,a s nastavením všeho na off a abs na 1 gamepad zvládnu :D snad nejsem jediný :D)) no a volant jasná výhoda na vše,ale zatím jsem na něj v GT5 nesáhl :))) jinak úžasná pařba..s nastavením trakce na 5 mi kupříkladu jízda s M5 připadá hodně reálná a lehce vydělaných 50 klacíků na nurburgringu že?(mám delší dobu manuál jízdy na nurburgringu s M5 s profesionálním jezdcem a sedí to na setinku sekundy)..a u jiných vozů to samé..jakmile off,jsou to trhače asfaltu a je hodně těžký se s nimi na gamepadu rozjet,aniž by otáčky letěli do rudých..a k plánu některých jezdit na 850 koňových mašinách,je to výzva..no krása je i kolem těch 200bhp..nic se nemá přehánět,vozů s kterými se ddají dělat šampionáty je tam spousta..no a ještě spíš taková malá prosba..neš´tastnou náhodou jsem si upravil výkonově a odlehčením GT-R GT Academy verzi,která rozhodně nelze koupit, z výhry za zlaté super licence,no a te´d ty stage nejde vzít zpět,takže mám ten vůz zvednutý o dvacet koníků,takže bych se chtěl zeptat,jestly ho někdo se mnou vymění za neupravenou verzi(samozřejmě k němu přidávám veškerou ladičskou výbavu,co jsem na něj pak zakoupil)..holt bych ho chtěl mít v základu.díky...jinak už snad v brzké době zajezdíme,mě osobně založit nejde,takže budu rád za pozvání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO řekl bych že by mohl byt cenou tak jako ten G27 a musí se k tomu dokupovat samotně řadící paka ,thurtmaster je cenově dost dobrá značka => Takže todle docela nasere,nejdřív člověk nemuže sehnat žadnou rozmumnou alternativu ke G27 spousta lidí koupí pravě g27 a nebo přímo hře sedící driving force GT a překoušou nějak to že chybí spojka a ted logitech přijde o licenci a vyjde novej oficialní volant kerej je přesně podle představ,a přímo pro GT5 - zabít :d.A vypadá podle tlačítek že se vytratilo to nastavaní vlastností z volantu při hře,asi to bude tam pod volantem na ty zakladně.Ale jestli bude stat fakt tech 8000 tak mě to zas tak nemrzí,ten driving force GT sem měl skoro zadara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu