Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobra kára jak děláš fotky?

Zdravím. Zatím nejsem takový číslo. Ale hraju expert series. Dneska jsem si koupil tuto káru. Není nejrychlejší, ale strašně dobře se ovládá. Rozhodně doporučuju.

tsukubacircuite.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tsuku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekken: Já jsem si to právě říkal, že jsem se nesetkal s problémy s AI. Prostě pokud člověk najíždí do zatáčky, tak nevidím důvod, aby mu ai uhýbala.. Člověk prostě musí řídit tak, aby s AI ( a jako v realitě s jinými auty) počítal a přizpůsobyl tak jízdu.. Mimochodem, včerejší závod byl nádhernej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tak sem neska pustil gt5 a zacalo se me to ptat na jazyk i dyz sem hned vypnul hru tak se mi vymazali savy(mel sem 1.03 tze je to asi tim updatem) a muzu jet od zacatku, mel sem asi 40% hry, uvazuju ze se na to uz vyseru, tolik hodin sem s tim stravil :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre akorat tam chybi, jak se chova AI kdyz tam stojis a dva zatebou se predjizdeji. Zda jeden uhned do prava a druhy do leva nebo oba zastavi ktery da kteremu prednost nebo to do tebe naperou a tak...

Jinak me dost stvalo v licenci kdyz sem horko tezko nekoho predjel a on to do me v zatacce napali ze zadu a ja dostal trest 4 sekundy a diky tomu nestihl licenci treba o 0,225 sekundy to by me vzal slak

Photo mode v replayi nebo Photo travel v kariéře...

Jinak tady detailní rozebrání AI v GT a Forze... no závěr si udělejte každej sám:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu ji kupovat, už ji mám od včera...:), ale moje F430 ji nepustila do garáže.

Teď jsme tu prozradili nejlepší auto.

Já myslím, že je těch aut rozhodně víc.. Koupil jsem itálii kvuli tomu, že to bylo před tím nějak na ráně (dlouho před touto soutěží). F430 na tom je prakticky stejně (však jak jsem tě dojel okolo, tak to výkonově bylo na podobné úrovni.. Až budou prašulky, tak pořídím nějaké lambo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky jdou udělat přímo ve hře. Při přehrávání záznamu ze závodu stiskneš pause a dáš foto mode. Pak tam máš celkem propracovanej fotografickej systém. Obrázky můžeš kopírovat do složek v ps3 a taky si je můžeš nastavit v profilu a sdílet je. Batista123654

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda jen, že ten online furt padá... :/

Zdravím. Teď jsem odjezdil S licenci. Nepřišlo mi to tak těžké, ale je pravda, že jsem obdržel stříbro, bronz. Na 12-champion jsem se přihlásil a někdy dáme závod. Batista123654 alias georgepr

Skový licence jsou nejlehčí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite nahodou nekdo jak si pri pohledu na "budiky" doprat poradnej zvuk? mam ozvuceni BOSE, ale porad slysim hlavne piskot turba/proudeni vzduchu a pozadovanej zvuk je slyset jedine pri pohledu zhora, tedy na kufr ale pri tomhle pohledu se zase neda ridit... asi to nejde, ale stejne se ptam :) zkusil sem nastavit co se dalo a to jak v XMB tak primo v GT a zmena se rovna nule. 10X

...a jak máš připojeno? přes HDMI? jedná se o AV system nebo pouze aktivní reprosoustavu? (přesně takto se totiž chová moje TV, pokud do ní pustím zvuk napřímo - t.j. bez podpory AV receiveru = TV neumí v plném rozsahu dekódovat některé vícekanálové zvuky z PS3 a totéž by mohl být problém tvého zvukového systému...)

Jako první první bych přečetl návod od BOSE a zjistil, jaké zvukové formáty podporuje....jestli máš v PS3 nastavený výstup zvuku např. na DTS-HD nebo LinearPCM 7.1 a BOSE ho neumí, tak ho prostě korektně neuslyšíš.

Nejjednodušší test v případě připojení přes HDMI: dej v menu PS3: Sound Settings/Audio Output Settings/HDMI/Automatic.......budou zvoleny pouze podporované formáty....a v nastavení audia v menu hry zadej poslední volbu na stránce dole: Speaker Layout: Auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exhibice samozřejmě budou.Přiravíme i vánoční závody mimo šampionát.Tak jestli se chceš zůčastnit tak není problém :)

Mám teď problém s mou PS3 (YLOD). Problém bude bohužel vyřešen až 24.prosince (nová konzole).

Pak se budu moct konečně taky zůčastnit....

Sakra, já mám už takovej absťák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu