Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, GT5 objednáno 30.11.2010 ze ZAVVI.COM a dodnes nedošlo (15 pracovních dní) :(. Byl jsem i na poště, tam mi řekli, že je momentálně narváno na všech evropských poštách. No to jsem zvědav jestli to někdy dojde. Na jejich stránkách je ve FAQ, že mimo UK - až 15 pracovních dní. Pokud nedojde do 30 pracovních dní tak je mám kontaktovat (Ale co by s tím asi udělali?). Objednával jsem od nich už 2 hry a vždy došli do 10-tého dne.

Co myslíte, dojte to? Už se někomu z Vás stalo, že zásilka ze zavvi došla tak pozdě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re: vlkovec

Jsou vánoce a každej něco někam posílá, minule jsem něco objednával a přišlo mě to po podaní na poště až za tři dny, což je pro někoho možná normální ale já mám s poštou dobré zkušenosti a vždy mě balíky přicházely druhý den, opravdu budou mít hodně práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimvas, funguje vam eye v GT5?

mam doma EYE origo sony k Move hram a tak ji chci vyzkouset v GT5..

kdyz ale najedu do menu a nastavim si ji a vyjedu z nej, sednu do premium auta a dam nejaky zavod ci arcade, tak proste uplne bez reakce...

pri nastavovani sviti cervene ale kdyz z menu vyjedu, tak sviti jen modre..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu probíralo, funguje pouze v Time Trialu...

Jinak v updatu 1.05 je jeden super závod, kde za 5 kol dostanete 100k Exp a 1000000 Credits ;)

Koupil jsem si F1 (2007) takže pro mě malá záplata.

Upozorn'uji že F1 nejde použít v A a B Spec (jsem v 28 levelu) možná pak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidány [seasonal Events] do levé horní části obrazovky [GT Mode] - [GT Life]. Zde se můžete zúčastnit oficiálních on-line akcí pořádaných týmem Polyphony Digital.

Při těchto akcích budou všichni závodit za stejných podmínek, a za vítězství budete získávat různé ceny. V soutěžích Time Trials a Drift Trials budete soutěžit o umístění ve výsledkové tabulce hráčů celého světa. přidána položka [Hot Car Dealer] do levé střední části obrazovky [GT Mode] - [GT Life]. Zde najdete populární a ojedinělé ojeté vozy. Možná zde najdete vozy, které jste nenašli v [used Car Dealer]

Odměny a zkušenosti v online závodech

Po dokončení závodu v [Open Lobby] nebo [My Lounge] budete nyní získávat odměny a zkušenostní body.

Pokud se tedy více zaměřujete na online hraní, budete stále moci získávat odměny a úrovně potřebné k postupu v [GT Life]. Ujetá vzdálenost a počet vítězství v on-line závodech

Ujetá vzdálenost a počet dosažených vítězství v závodech [Open Lobby] nebo [My Lounge] bude mít nyní vliv na statistiky v [Profile] a [Garage].

Tyto výsledky se budou započítávat také do [GT Life]. Zvýšené odměny

Odměny za vítězství v závodech A-Spec a B-Spec v [GT Mode] - [ GT Life] byly na omezenou dobu navýšeny (to platí až do konce ledna 2011).

To je velká šance pro hráče, kteří mají potíže postoupit ve hře, kvůli nedostatku finančních prostředků na nákup vozů a potřebného tuningu. Race Information Display

[Race Information Display] je nyní dostupný v nastavení [start] - [Quick Options] (najdete ho také v nastavení [Race Display] v [Options]). Save Data Backup

Nyní můžete kopírovat a obnovovat uložená data. Podrobnosti naleznete v [Manual]. Vlastní BGM (Menu)

V [Options] - [Hardware] - [Audio] je nyní možné nastavit si [Personal BGM] (Menu)] (to je také dostupné z [Music Library] v [GT Mode]). Změněn název auta

Oficiální název vozu "Red Bull X1" byl změněn na "Red Bull X2010". Integrace s webovými stránkami

K hlavním funkcím v rámci [GT Mode] - [Community] lze nyní přistupovat také prostřednictvím oficiálního webu "gran-turismo.com". [Důležitá poznámka:]

Bylo provedeno vylepšení [Log] v sekci [GT Mode] - [Community] tak, aby byl její provoz více stabilní. Berte prosím na vědomí, že informace, které zde byly před provedením aktualizace byly resetovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil sis formuli ktera ti je k h.... :) protoze se na p... ridi :) tak jeste 10-15 patchu a bude to obstojna hra :) jojo pet let za to stalo cekani :D

PS: lol makinaky az ted sem si vsiml ze lantos ses ty :) to bys nebyl ty aby sis nerypl vid :D chudak jirka prekecavam ho dve hodiny at to koupi a pak 4 hodiny nadava na GT :D a ty si jeste rypnes :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přišel ten patch vhod, už mě ta hra těžce nudila, byl jsem zaseknutej na 22 lvl a furt jsem jezdil jeden a ten samej závod abych mel peníze na auta co jsem potřeboval, hrozny. A teď jsem jsi zajel všechny ty online challenge a peněz hned bylo dost stejně jako lvl. Jen hlavně tem MP by chtělo nějak urychlit, zatím pokud nejsou domluveny lidi tak je to spíš nehratelný, než jsi najdete to co by vás bavilo, než se tam připojíte a než ten závod začne to trvá strašně dlouho a navíc ja mám router tak se mě taky všude připojit nejde, chtělo by to nějaký quick race aby hra sama nastavila trať a auta, a jelo by se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, i když na té hře pracovali tak dlouho, tak je jasné, že ne vše se stihlo a oproti ostatním výrobcům her k tomu PD přistupuje velmi a velmi zodpovědně - někteří vývojáři by tu hru nechali tak jak je a jenom opravili pár buggu, tady dostáváte další obsah a funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm pekny nazor ale ja sem zklamany az moc. Na forzu 3 tahle hra nema. teda zatim a podporuji ji do ted microsoft nesnasim ale aspon jednu vec udelali dobre a co slibil ize tam bude tak tam bylo ale tady slibili hmmmm. a 5 let ? kdo hral forzu vi sam. moznosti online tuningu 400 premium. super damage . moznost prodavat vlastni auta hracum. vlastni polepy na auta s tuny moznosti... je to skoda no. a k cemu tu jsou asi licence? no na paradu stejne jako F1 . :) 10-15 patchu a je to ok. jinak mam 23 lvl a dal uz nechci jit jezdit ty same zavody abych koupil F1 a cumel nan iprotoze ta GT formule jede na vyliz p.... a jezdit ty same zavody abych se dostal na 30 lvl kvuli redbulu? ee a online zkusenosti nic moc expi malo a penize taky. takze me zbyva jen sampionat v gt a cekat na patche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bruča má pravdu.A o jakým obsahu a funkcích to mluvíš?Jediný co stojí za zmínku jsou odmeny v onlinu.K čemu je tam jakýsi online bazar s pořád stejnýmy auty?Pročtam není opravdový online bazar kde si hráči mezi sebou auta prodávají?A co když vykoupím všechny auta budu koukat na prázdný kolonky?Další pro mě zbytečná funkce je vypínání hud.Další perlička jsou sezóní závody.To tam mohly klidně přidat nějaký šampionáty místo toho.Každý to vidí jinak.Já to vidím na zbytečnej patch kterej hru nijak neozvláštnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu