Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No však každý má na to svůj názor a pohled a určitě se nedá udělat hra úplně pro všechny a hlavně bez chyb. Ještě do teď mě baví GT5 Prologue a ohrané LFS a než forza se mi více líbí GT5 i se všemi svými nedostatky. Jak už jsem řekl, je to o preferencích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

midendorf ... tak to je dalsi debilita ... F1 je tam k nicemu stejne jako 950 aut z 1000

Debilita to je... Vem si, že kvůli ní jsem jel asi 10 hodin jeden a ten samej závod. Timhle tempem jsem si vydřel 2 leveli (24*25) Byl to fakt zahul a v zápěti zjístíš, že jí nemužeš prakticky použít ani prodat (kdo by to prodával :) ) už mě ta hra deprimuje, ale pořád doufam, že jí dokončím a ten šutr zhodím. V opačném přípaďe zlomim to BDčko a bude klid!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hraval sem na xku a kuli GT5 jsem si poridil PS3. ( vyhozeny penize ) GT5 je docela dobry ale akorat to neni ono. Grafiku prekousnu ale zbytek zbytecnosti co tam je je fakt moc. 1000 aut a k hrani clovek potrebuje jen par a zbytek je jen ne okrasu, jezdit dokola to samy abych mohl dal je taky vopruz. O onlajnu ani nemluvim, je to nestabilni. Asi ho zavru do supliku a vytahnu tak za rok a treba to bude lepsi kdyz vydaji kupu zaplat. Forza 3 mi pripadala v tomhle ohledu lepsi ale asi je to jen muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem spíš pozitivně naladěnej.. Když vemu, jak hra vypadala v den prodeje a teď (a to vše zadarmo!), tak nemám nejmenší problém.. Na onlinech už můžeme vydělávat na auta.. Takže tím pro mě singl tak nějak ztrácí smysl. Stejně jako tomu bylo u forzy 3.. Takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim na co si stezujete,ja se u hry bavim...jak u onlinu s kamarady,tak u singlu,tak u season races...je to super napad davat obmnenovany zahody a ojline timetrialy...jen me stve ze bez volantu se clovek nedostane ani do druhy tisicovky:(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huh, díky, takže front(motor) rear(pohon kol) front front, rear rear middle rear atd?

front znamená vepředu a rear vzdadu ..

první písmenko udává kde se nachází motor a druhé jaká je poháněná náprava.

to znamená, pokud je tam FR je to: motor vpředu, pohon zadních kol

pokud je tam RR je to: motor vzadu, pohon zadních kol

pokud je tam MR je to: motor uprostřed, pohon zadních kol

pokud je tam FF je to: motor vpředu, pohon předních kol

ok? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu