Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dotaz updatoval jsem hru na 1.05 a když jsem offline tak všechno jde v pohodě ale když připojím internetovej kabel hra se vždycky zasekne že nejde nic dělat.. a když ho odpojím zase to normálně jde.. nevíte někdo co s tim?

Zálohuj si SAVE a znovu naitaluj.

tak jsem bezradnej.. game data jsem smazal a patch nainstaloval znova a dělá to pořád to samý.. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hrach typu grid,kde je malej rejd u zavodních aut stejnej v zavodech i v driftu a ostatnich disciplinach (=260stupnu rozsah volantu) a celkově je to vyvažený na pul do arkady,to při tom driftovaní stejně realný moc nebude a ještě si naopak volantem dost přitížíš a ze začátku budeš flustrovanej že ti to nejde.Na gamepadu jsem s tim driftovaním neměl problem stejně tak na šipkách takže je to spíš v rukách chvili to zkoušet(více mene odhad jak srovnavat a kdy mačkat plyn),volant ti nepomuže.

Ten volant mám ,a na PC a když mu v ovladačích nechám rozsah 900 tak bud další otočky volantem nebudou mít smysl a nebo budeš otáčet dokola volantem i kvuli malinkýmu zahnutí což je taky nesmysl (todle už je podle toho jak si daš ve hře mrtvej bod a další nastavení).Takže pro grid jsem mu po hodině zkouení dal 340stupnu rozsah víc nemělo smysl a mín mi zas neni tak pohodlny,závody jsem se na něm docela naučil a zabava,ale ty drifty to není ono a moc to pořád nedávám jako mi to šlo na gamepadu.

Výhoda je jasná jestli hraješ zavody tak si ho rozhodně kup,je to s tim vážně luxus a hraje se to o dost líp a zabavnějc,mě to baví hodně,nedá se to srovnávat z gamepadem(neřikám že nejde na gamepadu s joystickem fakt dobře jezdit) a už vubec ne ze šipakama.Nejen plynule řizení a brždění s plynem ale i vybrace a odezva dělají víc než se muže zdát,máš prostě najednou do hry mnohem víc citu.Hlavně doporučuju si to dobře vychytat ze sezenim,na židli shrbenej a pedaly pod sebou to se jezdí blbě a moc tě to bavit nebude - chce to mít porovnaný jako v pravim autě třeba si pedály podložit něčim a volant blízko klínu a nejlíp sedět u toho v křesle.Počítej že uroven hraní bude někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

holub ma pravdu s DS3 si v GT5 hodim bez nejakych vetsich problemu drift dlouhej na x zatacek ale ted co mam nove G27 nedam skoro nic :-( i sebemensi smyk spis honim po ceste od svodidel ke svodidlum :-/ ale je to o zvyku kdyz se kouknu na Youtube co tam lidi delaj za drifty s volantama tak se az nechce verit .-)

Ale cista jizda mi jde s volantem urcite lip nez s DS3. Zrovna kdyz jsem si nadelil volant pod ker jsem nemohl dojet zlato v nejakym zavodu jezdil jsem to pul dne a same stribro. Druhy den jsem nahodil volant a hned druhou jizdu zlato :-)

Jen pro info nejsem zadnej hardcore hrac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar tak jsem si teda dnes přivezl Logitech Driving Force GT. Jsem s ním spokojen je to vážně hezké akorát s tím mám problém. Při jízdě v GT5 jedu a jakmile se dostanu do smyku nebo do driftu tak mě to začne samo pomáhat s vyrovnáním. A to podle mě trochu ubírá na realističnosti. Tak jestli je možné to nějak vypnout tak bych byl rád kdyby mě někdo poradil? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím nadšence gt 5 prosím o pomoc:

1. jak nastavit, aby mi auto do zatáček přibrždovalo samo?

2. jak nastavit ovládání podle mého vkusu, už jsem to zkoušel, ale při hraní se to přeplo zase ne defalutní...

3.jaké auto vybrat jako první s kterým začnu hrát - jaké je na začátek nejlepší?

4. Kde najdu něco jako tutorial abych se naučil pořádně jezdit?

5. Když jdu do menu GT tak mi to pořád něco hlásí, prostě at vyberu jakýkoliv autov, tak to nejde vybrat do hry

6.Jak spustím multipayer po netu?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darkmatch: to uz fakt nevim.. neco tam musis mit zaply. nahodou nepletes si to "pomahani" s force feedbackem?

1. nejde .. zapni si driving line kde uvidis jak mas brzdit

2. normalne v settings mas controller settings a tam primo vidis vsechny tlacitka tak si vyberes co ti kde sedi

3. bud nejaky ojety nebo z premium mazdu MX5 nebo Civica

4. udelej si licence..v tvym pripade asi na bronz. a proste jezdi a jezdi a casem se neco naucis.. kdyztak na youtube je hodne videi

5. nevim presne co tim myslis..v jaky casti menu a co presne ti to hlasi?

6. nalevo v gt life menu mas open lounge, nebo nalevo das community a pripojis se k nekterymu z tvych pratel ze seznamu a nebo si zalozis my lounge

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. normalne v settings mas controller settings a tam primo vidis vsechny tlacitka tak si vyberes co ti kde sedi

toto jsem zkoušel,ale nevím jak to ovládání aktivovat, zatím mi to ve hře pustilo defaultní nastavení a ne to co jsem zadal/zadával jsem to podle sebe u varianty nastavení 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu