Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no to je jen na tobě, každému vyhovuje jiné řízení ... já třeba používám 3 druhy ovládání plynu, záleží na daném závodu, plyn mám na r1, nebo X a občas použiju pravý analog. Řízení je podobné, směrové tlačítka nebo levý analog. Ideální volant, tam je to jasné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se chci zeptat na poškození - nabourám a nic pořád je auto OK - kéž by to tak bylo v reálu, ale u týto hry by mělo být i poškození ne?

Poškození se odemyká postupně během hry na základě levelu.

Chci se zeptat jak zapnu světla při závodě.A ještě jeden dotaz,couvací světla fungují u všech aut nebo jen u premium?

Ve tmě se zapínají automaticky. Jinak je to držením tlačítka R1 defaultně, staší se podívat do nastavení ovládání...

Stalo se mí že auto mělo pořád stěrače v provozu i za sluníčka jak to vypnu proboha?dík

L3... stačí stisknout analog.. viz ovládání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje krátké zhodnocení: bohužel není moc času, takže jsem zatím jen level 5. Něco tedy ale už odježděno mám. Z jízdního modelu mám velmi příjemný pocit. Na gamepadu a zatím bez ručního řazení to jezdí docela slušně, ale například lehce potuněný civic při přidání plynu na jedničku nemůžu pomalu odlepit z místa. Povypínané všechny asistenty. Těžko hodnotit inteligenci protivníků na základních levelech, ale zatím se nějaké překvapení nekoná. Přijde mi, že nejvíc vzdoruje ten, kdo je na prvním místě, na druhé se dostanu vcelku bez problémů...ale ikdyž jsem na prvním, ten za mnou hned dotírá. Možná mi to ale jen přijde. Jakožto neposkvrněn GT4, tak mi přijdou fajn i tratě. Líbí se mi tratě, které kouskama probíhají přírodní krajinou. Tam se mi to vždycky líbí nejvíc. Umělé okruhy nejsou až tak můj šálek kávy. Viditelně je toho hodně, co GT5 nabízí a tím se mu žádná jiná hra nevyrovná (nehrál jsem forzu na xbox).

Co se týče největších bolestí. Tím, že je toho hodně, tak je trošku zmatek v menu, ale hádám, že časem se zorientuju. A bohužel i ona grafická stránka hry není až tak kulervoucí, jak bylo prezentováno. Co mne ale dostalo, tak ta nedodělanost stínů....to je něco nechutného. Jak rozumím honbě za obsahovou dokonalostí GT5, tak tomuto nerozumím vůbec. Hru to naprosto degraduje, protože tyto stíny jsou tak špatné, že to někdy narušuje i linie karoserie. Nejvíc to patrno na liťácích a na čemkoliv, co se pohybuje a stíny se s tím musí vypořádat. Toto je opravdu největší zklamání, nikdy jsem nevěřil, že to může být takto špatné. Asi je to u mne posíleno tím, že z PC už na toto opravdu nejsem zvyklý, ale na tzv next-gen toto opravdu podle mne nepatří. Nechápu a asi největší rozčarování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s těma stínama jsem to také nepochopil ... Jinak jsem 25level a třeba Dream Cars jsou konečně zajímavé závody, protože jet závody s nej autama na Nürburgringu v dešti je opravdu lahůdka. Moc se těším na psHome až tam bude ten jejich slibovaný free room s městem a garáží se všema autama z vlastní garáže ze hry. Jako možnost pozvat kamarada do garáže, auta si prohlédnou a pak se s nima jen tak projet po městě, kdykoliv zastavit, vystoupit a projít se potrati je fakt luxusní záležitost. (třeba si pěšky projít Nürburgring, 23km asi nééé )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu