Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Moje krátké zhodnocení: bohužel není moc času, takže jsem zatím jen level 5. Něco tedy ale už odježděno mám. Z jízdního modelu mám velmi příjemný pocit. Na gamepadu a zatím bez ručního řazení to jezdí docela slušně, ale například lehce potuněný civic při přidání plynu na jedničku nemůžu pomalu odlepit z místa. Povypínané všechny asistenty. Těžko hodnotit inteligenci protivníků na základních levelech, ale zatím se nějaké překvapení nekoná. Přijde mi, že nejvíc vzdoruje ten, kdo je na prvním místě, na druhé se dostanu vcelku bez problémů...ale ikdyž jsem na prvním, ten za mnou hned dotírá. Možná mi to ale jen přijde. Jakožto neposkvrněn GT4, tak mi přijdou fajn i tratě. Líbí se mi tratě, které kouskama probíhají přírodní krajinou. Tam se mi to vždycky líbí nejvíc. Umělé okruhy nejsou až tak můj šálek kávy. Viditelně je toho hodně, co GT5 nabízí a tím se mu žádná jiná hra nevyrovná (nehrál jsem forzu na xbox).

Co se týče největších bolestí. Tím, že je toho hodně, tak je trošku zmatek v menu, ale hádám, že časem se zorientuju. A bohužel i ona grafická stránka hry není až tak kulervoucí, jak bylo prezentováno. Co mne ale dostalo, tak ta nedodělanost stínů....to je něco nechutného. Jak rozumím honbě za obsahovou dokonalostí GT5, tak tomuto nerozumím vůbec. Hru to naprosto degraduje, protože tyto stíny jsou tak špatné, že to někdy narušuje i linie karoserie. Nejvíc to patrno na liťácích a na čemkoliv, co se pohybuje a stíny se s tím musí vypořádat. Toto je opravdu největší zklamání, nikdy jsem nevěřil, že to může být takto špatné. Asi je to u mne posíleno tím, že z PC už na toto opravdu nejsem zvyklý, ale na tzv next-gen toto opravdu podle mne nepatří. Nechápu a asi největší rozčarování.

Muj pocit ze hry...ehmm, jako bych hral GT4 na PS2 :-) .... grafika nic moc, kdyz si pomackate auto, tak to spis vypada jako pomackana plastelina a ne plechy :-), nutnost okamziteho kupovani dilu, jinak nazdar hodiny v zavode. A vydrzovani sveho virtualniho zavodnika, skoda elektriny ! Co to vymysleli za ptakovinu ? Ale jinak to hraji denne, asi uz jen kvuli tem prachum co jsem za to dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu reakce některých z vás na moje hodnocení. Prostě....ty stíny jsou naprosto nechutné. K zblití. Bylo u mne pár lidí a když na to koukli, tak nastaly pocity zděšení...a to to nejsou žádní ortodoxní hráči. A dost mi to kazí celkový dojem ze hry. Než toto, tak to tam raději neměli dát stíny žádné. A zmatkovitost menu a některé nelogičnosti přetrvávají.

Co mi dále vadí....ale možná to přehlížím či prostě z jiného důvodu....když potřebuji určité auto na určitý závod...je nějaký způsob nebo možnost, jak mi hra napoví, která auta jsou aktuálně k dispozici jak v used cars nebo v premium cars rovnou s možností si vhodné auto prohlédnout a koupit? Nějaký filtr? Je tam jen nějaký seznam aut, co se na to hodí, který je mi upřimně řečeno úplně k ničemu, když nevím jak auto vypadá, jaké má parametry, nemůžu si jej porovnat.

Nejsem si jistej, ale proč nejde vyměnit auto přímo v menu trati, kterou mám jet? MUsím vždy do základního menu a do garáže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 prý dokonalá hra HA HA HA! Tohle je jedna z nejnudnějších závodních her co znám.

Grafika je v městských okruzích dost dobrá, na ostatních nic moc.

Zvuky v menu stejné jako v minulých dílech, tohle mohli pozměnit, chtělo by to nějakou rockovku né takové ty uspávačky co tam jsou slyšet.

Hratelnost no nevím, když vidím ty idioty jak jezdí za sebou jako kachničky a jediný kdo předjíždí jsem já, tak z toho mi je na zvracení asi nejvíc. Kolikrát jsem předjel jezdce a jen tak tak dobrzdil před zatáčkou a on to prostě napálí do mě, nebo se alespon otře o auto, jsou asi naprogramovaní jezdit v lajně nebo co, ti jezdci vůbec nedbou nato že jezdím i já a to se snažím jezdít velice čistě, žádná přehnaná agresivita, hlavně vyčkávám, chyb dělám minimum téměř žádné a kolize mívám jen díky té mizerné inteligenci těch pitomců kteří jsou stejně houpí jako v předešlích dílech. Je to hnus že to takhle udělali, vůbec nemám strach o to, že by se přeze mě někdo dostal, vůbec se tam nepředjíždí, tak mi vysvětlete co je to za závody???

Zlatý NFS Shift ten je dost napínavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymenit auto muzes pred zavodem.Staci najed v pozadovanem zavode najet do garaze(je to v pravo dole :o)) a mas tam hned primo v garazi jak ve standart tak v premium jen ty auta ktere muzes vzit do zavodu.Staci se poradne divat :p

To je možný..to vím..ale na to jsem se neptal a hlavně...opět funkce k ničemu, když mi v garáži stojí jedno auto a motokára. To mám mít věšteckou kouli, abych dopředu nakupoval auta, co jsou potřeba? Ptal jsem se, proč to dle požadavků konkrétní trati nenabídne k nákupu auta, která jsou vhodná ať už v premium nebo v standart cars?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já nevím jak ty, ale před každým závodem se můžu podívat s jakým autem se to dá odjet a případné omezení váhy, výkonu nebo pneu. Jsou tam psaní i typický soupeři s jejich výkonem ......... Pak si podle toho koupim a upravím auto. Je teda pravda že musíš složitě do bazaru nebo nových aut a pak do tuning shopu a zpět na závod, ale je to docela přehledné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm....to máš teda zatraceně pravdu, že je to složité. Chápu, že je v tom notná dávka taktiky....odlehčit auto, přidat na výkonu a to asi ne vždy jde hned koupit správné auto rovnou z obchodu. Je tam pokud vím jen seznam aut, co tomu kritériu vyhovují. Ale k čemu to je? Já nemám paměť na dvacet aut, která by mohla být vhodná. Nejsem znalec, abych hned věděl, co je to za auto. Navíc....nabídka v used cars je vždy omezená. Stará auta v premium autech snad ani nejsou. A co mne dokáže naštvat, že vhodné auto třeba v nabídce vůbec není...a to ani jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, kolikrát jsem auto v bazaru scháněl dost dlouho, auta se tam mění téměř po každé odjetém závodu. Třeba moje oblíbené BMW M3 GTR Race Car jsem tam viděl jen jednou, neměl jsem na něj peníze a teď už ho nemůžu sehnat. Je to trochu zvláštní způsob prodeje, ale hru to dělá zajímavější. (někdy to je opravdu k vzteku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 prý dokonalá hra HA HA HA! Tohle je jedna z nejnudnějších závodních her co znám.

Grafika je v městských okruzích dost dobrá, na ostatních nic moc.

Zvuky v menu stejné jako v minulých dílech, tohle mohli pozměnit, chtělo by to nějakou rockovku né takové ty uspávačky co tam jsou slyšet.

Hratelnost no nevím, když vidím ty idioty jak jezdí za sebou jako kachničky a jediný kdo předjíždí jsem já, tak z toho mi je na zvracení asi nejvíc. Kolikrát jsem předjel jezdce a jen tak tak dobrzdil před zatáčkou a on to prostě napálí do mě, nebo se alespon otře o auto, jsou asi naprogramovaní jezdit v lajně nebo co, ti jezdci vůbec nedbou nato že jezdím i já a to se snažím jezdít velice čistě, žádná přehnaná agresivita, hlavně vyčkávám, chyb dělám minimum téměř žádné a kolize mívám jen díky té mizerné inteligenci těch pitomců kteří jsou stejně houpí jako v předešlích dílech. Je to hnus že to takhle udělali, vůbec nemám strach o to, že by se přeze mě někdo dostal, vůbec se tam nepředjíždí, tak mi vysvětlete co je to za závody???

Zlatý NFS Shift ten je dost napínavý.

To jezdis nejaky Level 1 zavody ne? :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro někoho je to nudná hra, tak ho v tom nechte. Mě to baví a nudná mi nepřipadá, má pár much (masařek),ale jízdní vlastnosti jsou nejdokonalejší ze všech závodních her. AI mohla být sice lepší, alespoň může konkurence do čeho rýpat .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jste nekdo prevest auta z PSP do PS3??? na psp mam nekolik aut a snazim se je prevest podle navodu v manualu ( i jinak) ale porad to pise Failed... nevite proc???

Zdar já jsem to v pohodě převed. Dal jsem povolit remote play a registroval jsem psp na konzoli ps3. Pak jsem nejdříve dal v gt5 v nastavení přesunutí. Bylo to připraveno. Pak na psp v nastavení transport car data a okej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jezdis nejaky Level 1 zavody ne? :o)

nudná? možná se sisaxisem (i o tom dost silně pochybuju), ale s volantem? Pokud tvrdíš, že je GT5 s volantem nudná hra, tak už opravdu nevím co by ti ps3 může nabídnout. Pro mě je jedna z nejlepších her, která ždíme maximum z ps3 a má ještě potenciál do dlc, a to se nepovažuju za nějakýho extra závodního fanouška realsimulátorů. Hraju spíš jednoduchý arcady typu Final Fight, SSF4, GoW, tetris apod. Kvůli GT5 jsem pořídil volant+stojan za cca 5000 a N.E.L.I.T.U.J.U.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar já jsem to v pohodě převed. Dal jsem povolit remote play a registroval jsem psp na konzoli ps3. Pak jsem nejdříve dal v gt5 v nastavení přesunutí. Bylo to připraveno. Pak na psp v nastavení transport car data a okej....

dikes... tak to asi bude v tom ze jsem to neregnul pres remote play.... zkusim... dikes

protože gt5 má do simulátoru ještě daleko a kdo bude tvrdit opak tak asi vůbec neví jak se auto chová ;)

a ty jsi asi schuMACHER :-) ze to TY tak dobre vis.... :-) lidi kdyz se vam hra nelibi a mate vyhrady tak aspon nebudte chytry jak opice... sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak děti :) všichni máte i nemáte pravdu. co se týče simulátoru . tak odpověd je ano i ne. je to nejlepší simulátor aut ale na ps3. na xboxu 360 forza a na PC R-factor nevo LFS. ze všech nejrealnější je LFS dokonce se používá i v trenažérech. a že ždíme maximu z ps3 ? tak máš asi vietnamský tip ps3.protože z mého japonského ždímě tak 80 %. a co se týče zábavnosti. tak hra ti vydrží do 30 lvl. pak už nemáš co ani proč jezdit. jsou tam zavody na 4 a více hodin za ktere dostanes auta za vyliz prd.. ale do 30 lvl zabaví díky redbulu. a multiplayer ? no ujde oproti forze a r.factoru je hodne daleko zacne pocase nudit. pokud nejzdite sampionat nebo tak. rikali ze to je revoluce ale revoluce byla GT 4 . tohle je solidni zavodni hra na PS3 zatím nejlepší co na PS3 vyšla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu